Problem z Chrome - zawirusowanie przeglądarki a antywirusy

Czy ktoś z Was ma również ostatnio problem z Chrome? Czy jeśli miała bym zawirusowaną przeglądarkę to jakiś antywirus to wykrył?

czasami ja

A da rade jakoś przeskanować jakimś antywirusem tą przeglądarkę? Albo zabezpieczyć? Jak się u ciebie objawia ten problem? Bo ja ostatnio nie mogę już wcale z niej korzystać.

nie próbowałem korzystam z opery

Ale to jest przeglądarka czy antywirus do skanowania przeglądarek?

Właśnie piszę ze slima i wad nie ma.

A pytanie nie na miejscu.

No faktycznie, przepraszam. W każdym razie nie da rady nic zrobić by zabezpieczyć przeglądarkę przed zawirusowaniem? Jednym sposobem jest jej zmiana?

Pobierz i przeskanuj AdwCleaner .Program jest w wersji wykonywalnej więc nie wymaga instalacji.
Uruchom jako Administrator ,jak przeskanuje i coś znajdzie konieczny będzie restart komputera .


Możesz wypróbować też oficjalne narzędzie Google
https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

Nie. Nawet comodo chromodo Te same złośliwe/szkodliwe treści wyświetla na stronach.
Problem chrome jest w tym, ze jest podatny na awarie i nie chroni przed malware ze sklepu chrome, a ostatnio namnożyło się niewykrywalnych wirusów w aplikacjach chrome. System i programy są na to ślepe bo to są wykluczone “Dobre znane pliki”.
Nawet FRST tego nie widzi, czyli spece robią fixy, ale i tak strony i okna z reklamami - wyskakują. A siedzi sobie taki wrzód w dodatku do facebooka i nic go nie rusza…

Kurcze a ja myślałam, ze jak mam płatna licencje antywirusa to będę miała zabezpieczony komputer. No nic widocznie źle myślałam. Dodam, ze korzystam z Acrabita i nigdy takie rzeczy mi się nie działy. Trochę się teraz przestraszyłam, bo z tej przeglądarki często logowałam się do banku.

Ona może zbyt wiele o Tobie pamiętać.
Popatrz w ustawieniach chrome - hasła i formularze - zarządzaj hasłami - na dole okienka jest link passwords.google.com - klikniesz - wyskoczy okno do zalogowania się na konto google i po zalogowaniu masz wszystkie loginy, te do banków też.
Ta też możesz usuwać z pamięci google te hasła, które nie chcesz, żeby google pamiętało.

O kurcze, trochę tego jest. Muszę koniecznie to wszystko usunąć. Jak to mówią o bezpieczeństwo dbamy my sami i masz pięknie bym się urządziła.