Problem z ciągłym restartowaniem komputera

Pomóżcie mi, Mam komputer już 2 lata chyba ale od samego poczżtku mam z nim problem… Gdy włączę "winampa: albo parę programów to mi sie restartuje (ale najczęściej przy “winampie” i “skype”)… Robiłem już bardzo dużo formatów i nic ;/ kość ram tez wymieniłem… co to może być ?;/ (komputer był składany)

I myślałem nad kupnem nowego PCeta bo na tym nie da sie siedzieć ;/

jak składany to moze jekiś podzesupł nie papsować i dla tego… najlepiej nowego kopma kup jak masz środki a części od sterego (obecnego) sprzedaj komuś albo daj na allegro

kaszmir , pisz po polskiemu, proszę!

popraw pisownie w swoim poście inaczej zobaczy on od środka jak śmietnik wygląda :lol:

BTW

Mógł byś porządnie nazwy nadawać swoim tematom?

Bożesztymój, po co nowego kompa. Jak chodzi, a tylko czasami się wyłącza to musi być jakaś drobna usterka, ale zeby od razu nowy komputer :stuck_out_tongue:

Podaj model i moc zasilacza.

Sprawdż przyczyny restartów za pomocąTEGO

Sprawdż przyczyny restartów za pomocą TEGO

Nie pomogło nic…

Zasilacz chieftec 450W, a komputer wyłącza się często jeżeli tylko włączę muzykę.

może nie lubi muzyki :lol:

a tak na serio to znajdź jakiś serwis i idź tam z kompem

masz racje mój komputer też jest strasznie niewygodny a siedziec na nim to już w ogóle poroniony pomysł :slight_smile: takich tematów z restartowaniem widziałem setki zaczyna sie od sprawdzania coolerów zasilaczy a i nawet gdzieś sam administrator pisał że u niego była to wina sterowniaka do kary graficznej :slight_smile: poszukaj poszperaj nowy komputer może okazać się gorszy :lol: