Problem z ciągłym zapamiętywaniem przeglądarki-facebook

Siema. Mam problem z facebookiem (mały ale wkurzający) chodzi o to że za każdym razem jak się loguję “facebook pyta się mnie czy ma zapamiętać przeglądarkę czy nie”, gdy kliknę “tak zapamiętaj” nic się nie dzieje, natomiast gdy kliknę “nie zapamiętuj” to loguje mnie dalej… o co z tym chodzi? wcześniej wogóle mnie nie pytało o takie rzeczy, można to jakoś wyłączyć?

najprawdopodobniej chodzi o opcje zabezpieczeń w panelu facebooka

q1heflb0al7eufe4g.jpg

Spider103 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Niestety ale nic to nie daje dalej całyczas mnie pyta o to nawet jak kliknę “nie zapamiętuj” to i tak przy ponownym logowaniu znowu mnie pyta… co zrobić aby wywalić to? już nie wiem

zainteresuj się pozostałymi opcjami “rozpoznawane urządzenia” i “powiadomienia dotyczące logowania”. Pomyśl

No właśnie bawiłem się w tych opcjach ale dalej to samo…

To znaczy, że problem nie dotyczy facebooka. Ustawienia, które widzisz to moje ustawienia i z jakiejkolwiek przeglądarki bym nie korzystał to u mnie nie ma żadnych zapytań

już problem rozwiązany :slight_smile: kliknąłem “czy często odwiedzasz tą stronę” a potem “wyłącz” i wszystko gra, od początku miałeś rację miałem zaznaczoną opcję " Powiadomienia dotyczące logowania–>adres email"… btw. czy warto zaznaczać tą opcję? np “adres email” czy to działa, pomaga zabezpieczyć logowanie z innej przeglądarki czy kompa czy to ściema? podsumowując: jak mogę zabezpieczyć swoje konto na fb tak aby nikt inny mi się nie włamał poprzez logowanie? macie jakieś sugestie jak mam ustawić te zabezpieczenia w fb?

nie, jak często korzystasz z różnych lokalizacji to masz potem masę alertów na maila. Denerwujące

Pomaga

http://www.dobreprogramy.pl/GBM/O-tym-j … 24625.html

http://technologie.gazeta.pl/internet/5 … ooku_.html

http://internet.gadzetomania.pl/2011/07 … -facebooku

i setki innych stron dostępnych po wpisaniu słów kluczowych w Google

Ok już mam dzięki, jeszcze ostatnie pytanie: Używam Chrome’a do przeglądania np fb i kiedyś po najechaniu kursorem na miniaturkę pokazywało powiększony obrazek, dlaczego teraz tak nie ma? Wiem że na ten trik była pewna kombinacja crtl+… nie pamiętam co…wiecie o co mi chodzi prawda?

Sklep Chrome–>facebook foto zoom

Nie nie to inaczej wyglądało i to już było wbudowane w Chrome’a tak więc nie o to chodzi… tak jak mówię możliwe że wyłączona jest ta funkcja a ja zapomniałem jak się ją włączało crtl+… jakaś litera ale zapomniałem :stuck_out_tongue:

ctrl i +

ale to zwykłe powiększanie strony a nie żaden foto zoom

http://support.google.com/chromeos/bin/ … wer=177877

wszystkie skróty klawiszowe

Dziś pojawił się u mnie ten sam problem tyle, że na Firefoxie. Na Chromie (SRWare Iron) wszystko działa. Po włączeniu zatwierdzenia logowania pojawia się okienko:

S1TQaQi.jpg?1

Mimo, że nie zmieniałem żadnych ustawień, a ciastka czyszczę ccleanerem co jakiś czas. Problem pojawił się po wylogowaniu/zalogowaniu inne konto i logowaniu z powrotem na swoje. Ktoś jeszcze ma taką przypadłość? Dość niechętnie, ale zmuszony jestem wyłączyć zatwierdzenie logowania.