Problem z ciasteczkami w Firefox

Tak jak w temacie, mam problem z obsługą ciasteczek w Firefoksie. ;/ Program za każdym zamknięciem czyści wszystkie ciasteczka z przeglądarki nawet gdy jest ODZNACZONA opcja czyszcenia danych prywatnych, a wlączona opcja obsługiwania ciasteczek, a czyszcenia dopiero wtedy gdy one wygasną. ![;

Czy da się ten problem rozwiązać w jakiś inny sposób niż reinstalacja przeglądarki :?: :?: A jeżeli nie, to proszę podać sposób na zachowanie wszelkiech kart, zapamiętanych haseł itp.

POMOCY !!

A nie korzystasz przypadkiem z CCleaner’a? Jeśli tak to odhacz ciasteczka.

Nie, nie korzystam z niego. :? :frowning:

Dodam jeszcze że czyściłem w przeglądarce pamięć podręczną, co się dało wyczyściłem, nic nie pomaga… :roll: :cry: :frowning:

Wyłącz wszystkie dodatki i sprawdź - jeśli problem zniknie po wyłączeniu to następnie włączaj dodatki po jednym i sprawdzaj kiedy znów się pojawi błąd - powoduje go zły/uszkodzony/źle skonfigurowany dodatek.

Jeśli to co wyżej nie pomoże - utwórz nowy profil: http://www.mozillapl.org/wiki/Mened%C5%BCer_profili i sprawdź czy będzie wszystko ok. Jeśli tak, to poprzenoś wszystkie ustawienia, zakładki itp do nowego profilu.

W menu Narzędzia > Opcje >Prywatność -powinno być zaznaczone polecenie -Pamiętaj dane wprowadzone w formularzach i…

oraz w Bezpieczeństwo > Hasła -polecenie -pamiętaj hasła do witryn.

:mrgreen: :D/

Mam to zaznaczone. :slight_smile:

Wyłączałem wszystkie dodatki po kolei, nic jednak nie pomogło. :?

Dzięki wszystkim, ale już mam rozwiązanie swojego problemu. Był to uszkodzony z niewiadomego powodu plik cookies.sqlite znajdujący się w C:\Documents and Settings\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\ , skasowałem go i wszystko już działa. :turn-l: :smiley: :rainbow1: Tu jest inny wątek w tej sprawie na forum Mozilli: http://support.mozilla.com/tiki-view_forum_thread.php?locale=pl&forumId=1&comments_parentId=350494

Ale jednak nie wszystko jeszcze jest OK… Nie przywracają mi się zapisywane przy zamknięciu Firefoksa karty. Pomocy !!

Jak Ci nie szkoda, przesunąłbym cały plik Profiles, żeby FF od nowa zrobił.

A może wiecie w jakim to pliku są przechowywane zapamiętane przy zamykaniu firefoksa karty, to bym usunął ten plik, to by też może zadziałało. ?? :doubt: ??