Problem z cieniami w grze,ząbkowane rysy postaci,wszystkiego

To co opisałeś było robione 2 razy wczoraj robiłem drugi raz format i instalację Win 7 Ultimate, poinstalowałem wszystkie aktualizacje jakie było można zainstalowałem Directx’a, najnowsze sterowniki dla mojej karty ze strony producenta, sterowniki do chipsetów i problem nadal jest czyli w środku coś, nigdy nie miałem problemu takiego, nawet jak kiedyś był mój komputer u naprawy bez sterowników lepiej litery wyglądały niż teraz z nie mam też żadnych wykrzykników w menadżerze urządzeń, tak jak ktoś tu pisał, wymienię raczej najpierw zasilacz jeżeli nie pomoże to nie wiem, bo karta jest raczej sprawna, ponieważ taki sam problem występuje na zintegrowanej.Później może jakiś używany monitor z allegro tanie są nawet za 150zł. Gry mi wszystkie działają tylko w jednych bardziej widać takie zębate cienie w jednych mniej, kontur postaci jest taki ząbkowany i daltego takie cienie tak samo jest z budynkami itd.Aha jeszcze coś niedawno zauważyłem też taką dziwną otoczkę napisów troche jakby zamazane ale to gdzieniegdzie, sory ale to wlejka z tamatu który poszedł do śmietnika.Dodam jeszcze że te "wyszczerbienia są także na pulpicie wszędzie nierówne litery i tak jakby obraz śnieżył w trakcie gier i filmów,śnieżenie jest bezbarwne i zdecydowanie uprzykrza grę itd. czy to aby na pewno wina zasilacza? a może jednak karta odmawia posłuszeństwa?

Podaj model karty

Dobra temat do zamknięcia, postanowiłem kupić nowy komputer, bo z tym jest coraz gorzej i nawet szkoda mi go dawać do naprawy znów, trochę jeszcze ponadaje się do internetu przeglądania( chodz ostatnio nawet z tym ma problemy zacina się i to po formacie) nawet na pulpicie przy żadnym obciążeniu potrafi się zaciąć,o filmach już nie wspomnę dziś oglądałem na komputerze władce pierścieni w 1080p, a wyglądało to jak by było 360p, już wolę kupić jakiś komputer do 1500zł starczy mi na kilka lat( jak dla mnie)