Problem z cieniowaniem w SpellForce Złota Edycja

witam mam pewien problem w wyżej wymienionej grze, a polega on na tym że znikają mi cienie w grze ( np. drzew, budynków itp. ) wygląda to tak że jak się oddalę np. kamerą albo bohaterem od np. drzewa to cień się pojawia a jak podejdę bliżej to znika ( zwykle w różnych grach jest odwrotnie ). problem pojawił się na nowym kompie, nie wiem czy to wina Win 7 64 Bit, bo na Xp wszystko było tak jak być powinno, w ustawieniach graficznych wszystko jest na High, gra chodzi w trybie zgodności z Win Xp.

sterowniki masz zapewnie najnowsze gra jest również zpatchowana do najnowszej wersji;]?

gra ma wersję 1.53, z tego co wiem to najwyższa wersja PL, wersja ENG ma 1.54, a niemiecka ma 2.0 xD, tak więc spatchowana do najnowszej wersji

Fajna gra.

Tylko jeżeli masz procesor typu i3,5 lub 7 to ona źle działa.

Musisz mieć wersje angielska 1.54 bo nie ma patcha 1.54 do wersji polskiej.

mam procka i3, przeczytałem wiele tematów na forach gdzie pisali że " spellforce pl nie działa na procesorach i3, i5 i i7 ", a wręcz przeciwnie ja jestem tego przykładem, mam spellforca PL i działa mi na i3 :stuck_out_tongue: wystarczy pobrać patch który naprawia ten problem http://chomikuj.pl/ferdek360 a czy nie ma innego wyjścia poza zainstalowaniem wersji ENG ? bo jednak po Polsku to się inaczej gra :smiley: