Problem z Clony XXL


(Dawkow) #1

Mam Problem. Po uruchomieniu Clony XXL nie otwiera mi sie normalne okno programu tylko okno z informacją: "Proszę wybrać literę dla tego napędu. Clony XXL nie zrobi tego za Ciebie" A na dole jest tylko przycisk Anuluj. Nie pomaga nawet ponowne zainstalowanie programu.


(Polko P L) #2

no bo musisz to ustawić i będzie dopiero ok, ani clony ani my nie zrobimy tego za ciebie :wink: nie da się?

podeśli screena


(Dawkow) #3

Co mam ustawić skoro Clony XXL nie widzi w ogóle mojego napędu? Ustawiam, program sie restartuje i po tym znów prosi o te same ustawienia. Uprzedzając pytanie-Nagrywarkę mam sprawną.


(Uziom1986) #4

Mam podobny problem, otóż:

Używam systemu WinXP SP2, gdy brak jest sterowników ClonyXXL odczytuje zabezpieczenia płyt prawidłowo, ale widnieje napis "Brak sterowników ASPI ...". Natomiast, gdy ASPI zainstaluję pojawia się to okno z wyborem napędów. Nagrywarkę przypisuję prawidłowo do litery dysku i niby wszystko jest oki, ale jak skanuje płytę, to pojawia się komunikat, że w napędzie nie wykryto płyty :confused:

I teraz pytanie: skoro ClonyXXL bez sterowników ASPI prawidłowo odczytuje zabezpieczenia, to czy wymagana jest ich instalacja? W czym one tak naprawdę pomagają temu programowi?