Problem z Cod 4. gra zacina sie i wyskakuje blad directx

mam problem z mp i sp:/ w trakcie gry komp zacina się i nie da się nic zrobic a przy wyborze ustawień grafiki wyskakuję mi bląd directx. Instalowałem już kilka razy nowego directxa i nic. gra jest orginalna:( mam karte geforce 8800 gtx, procesor amd core duo, ram 2044.Co mam zrobic???

moze zainstaluj nowe sterowniki do karty mi tak pomoglo i juz sie nie zacina gierka a karte mam Radeon X1300 Series Secondary 256 MB

sterowniki już instalowalem nowe:(

próbowałeś przeinstalować coda? sprawdź temperatury po 10 minutach od odpalenia gry , grasz na full detalach?

mi sie tak robiło jak podkręciłem kartę , temp. była dobra a i tak sie zawieszał. Zainstaluj najnowsze patche(1.5)

…reinstalacja gry też nie pomaga… :frowning:

a jakie masz temp? karty i proca przy włączonym codzie

nie gram na full detalach bo nie mogę ich ustawic na mp 1024x768 a sp 640x480

a jak sprawdzic teperature karty i procka po wlonczeniu

tęmperatura podczas grania:

Procesor:40 C

procesor graficzny :60 C

kamil94pl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kamil94pl , cheta86 , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

zainstaluj to:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tributable

najpierw wywal stare stery driver-cleanerem (opis gdzieś jest na forum) później instalacja nowych sterowników i na koniec zainstaluj DX

u mnie ta gra chodziła na 1280x1024 + wszystko full aż dym szedł

zrobiłem tak ale nadal się zacina

może zrób porostu nowy config tzw. stwórz nowy profil i zobacz czy dalej sie zcina

Niestety też nie pomogło

czesc mam problem z graniem w CoD 4 przez internet na serwerze kiedy chce dolaczyc do gry na jakis serwer to wyskakuje mi ze ‘‘klucz CD zostal juz wykorzystany sprobuj pozniej’’ nie wiem co robic jesli ktos moze mi pomoc niech napisze pod moj nr gg 7230781 prosze o pomoc z gory dzieki :frowning: :frowning:

Masz oryginalną grę? Porzyczałeś komuś swojego coda4??