Problem z cod

witam!!

kupilem orginala cod plus dodatek!!i jak chce wejsc na serwer pokazuje mi o to wlasnie taki komunikat

http://img204.imageshack.us/img204/159/codjh2.jpg

czekam ponad 2 minuty i tak na kazdy serwer!!i przez to nie moge grac!! pomocy!! :frowning:

Też tak miałem :? Mi pomogło odinstalowanie gry następnie wyczyszczenie jej z rejestru i ponownie zainstalowanie.

potem komunikat pojawił się raz ale wszystko działało sprawnie.

Mój kolega miał identyczną sytuacje co ty i ja…

Miał CoD oryginała i czasami gdy go włączał okazywało się … iż ktoś gra już na jego kluczu !!

na bank nikt nie uzywa mego cdkeya poniewaz gre kupilem z timsoftu :slight_smile:

mi sie to pojawia sporadycznie, zalezy też jaki serwer, ale ogólnie trwa to u mnie chwilke i po tej chwili łączy sie normalnie z serwerem.

dresik gdy wybierasz serwer kliknij na niego LPM dwa razy szybko :?

Bo przy naciskaniu Połącz też tak miałem :?

LPM gdzie to znalesc!! :shock: :shock:

LPM=lewy przycisk myszy :D:D

np ile czekasz??oraz jakie masz lacze??

jak wyszukuje serwer w The All-Seeing Eye to takie coś mi sie nie pojawia

łącze mam neo 256 :wink:

nick w grze st** ee **mm

najcześciej gram w s&d, sztab, dominacja, ctf 8)

A może nie masz pacza zainstalowanego?

patche mam najnowsze :slight_smile: a to tego programu to co musze zaznaczyc ??

Do ASE? musisz zaznaczyć tryb gry(death metch, itp), i państwo w którym ma być serwer.

Przykład: d9613c5daad56f36m.jpg

Żeby ustawić nicka(możesz przez cfg gry, albo przez ten program) wchodzisz:

Filter- Configure games- installed games (wybierasz cod’a)- Player name, wpisujesz nicka, możesz także wpisać głowny plik configu w okienku poniżej.

Ja robię tylko tyle zawsze i działa.

po co państwo zaznaczać :roll: zagraniczne serwery dają rade :roll:

Jeśli kupiłeś orginała w SKLEPIE a nie od kolegi to powinnieneś dostać orginaly niepowtarzajacy sie wśród innych graczy na sieci cd-key…gra na sieci w Cod jest o tyle nie wygodna dla graczy, którzy grają na piratach, że każdy na danym serwerze musi mieć oddzielny cd-key(niepowtarzalny) jeśli gra pokazuje ci że oczekuje na autoryzacje klucza to musisz posaidać używany cd-key…

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.