Problem z cod4 ( wywalanie do pulpitu )

Moj problem polega na wyrzucaniu z gry do pulpitu. Zaczelo sie kiedy wrocilem po tygodniu do domu (podczas mojej nieobecnosci komputer nie byl wlaczany). Problem raz juz mialem od razu po premierze jak kupilem gre wtedy wystarczyla zmiana rozszerzenia pliku w katalogu miles(mssmp3.asi na mssmp3.bak). Myslalem ze teraz naprawie to tak samo jak wtedy niestety nie pomoglo podobnie jak wiele innych rozwiazan.

Na poczatku sytuacja wygladala tak jak opisane jest w temacie. Tyle, ze wyrzucalo mnie nieregularnie, np. raz moge pograc godzine i dopiero mnie wywali, a drugi raz po 5 minutach wyrzuca. Wyglądalo to tak, ze gralem nagle pojawial sie na 2 sekundy czarny ekran po czym wyrzucalo mnie do pulpitu.

Zrobilem pierwszy format wtedy blad przerodzil sie w nastepujacy ( http://img93.imageshack.us/img93/8930/bdcodkb9.jpg ) w prawym dolnym rogu blad, a plik w notatniku to komunikat o nim. Wyczytalem w komunikacie o plikach pb i znalazlem plik noda, ktory byl wtedy moim antyvirusem. W tej chwili pomagaly restarty komputera. Kiedy gralem cb czy pcw wystarczylo ze po pierwszej mapie zrobie restart komputera i moglem wlasciwie caly mecz zagrac bez kicka. Jednym slowem gdybym nie robil restartow czestotliwosc kickow zwiekszala sie im dluzej gralem.

Wiec mialem kolejny format teraz mam kaspersky’ego, na ktorym kiedys wszystko dzialalo oraz zupdatowalem pb ale nic z tego. Po drugim formacie blad powrocil do tego pierwotnego czyli nie mam juz tego ’ aplikacja iw3mp.exe zostanie zamknieta’ tylko wyrzuca jak na poczatku bez zadnego komunikatu. Teraz juz nie pogram sobie nawet z restartami jak przed drugim formatem, bo wywala bardzo czesto nawet nie w odstepach 5 minutowych.

Dodam ze raczej nie ma okreslonego momentu kiedy mnie wyrzuca. Jest to w pelni nieoczekiwane.

Aby naprawic blad zrobilem nastepujace rzeczy, lecz nic nie pomoglo:

  • kilkukrotny format nie

  • kilkukrotny reinstall coda nie pomogl

  • zmiana rozszerzenia pliku w miles nie pomogla (mssmp3.asi na mssmp3.bak).

  • zwiekszenie pamieci wirtualnej

  • zmiana antyvirusa

  • zmiana systemu

  • usuniecie profilu w grze i stworzenie calkiem nowego

Wydaje mi sie ze bylo tego jeszcze wiecej, ale teraz nie pamietam. Przypomni mi sie to dopisze.

Problem wystepuje tylko w cod4 multiplayer. Sprawdzalem w starszych czesciach i tam problem nie wystepuje. Pogralem tez troche w singla i nic.

Moj komputer:

Procesor: DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz

Pamięć: GEIL Dual channel 2x1gb (DDR2-800)

Płyta główna: Gigabyte GA-P35-DS3R (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Dysk twardy: SAMSUNG HD753LJ (750 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GT Galaxy (512 MB)

Monitor: Samsung SyncMaster 22’’ LCD

Karta dźwiękowa: Realtek 889A @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

Słuchawki: Icemat black siberia

Klawiatura: jakaś a4techa xd

Mysz: Razer Death Adder

Wiem, ze wlasciwie polowa tych danych nie ma znaczenia ale chcialem byc fajny i wszystko dalem;D

Prosze o pomoc juz miesiac walcze z ta gra;x

Witam. Polecam wgranie nowych sterownikow karty graficznej, c++, jesli nie masz service packa wgraj, reinstall directx lub wgranie najnowszej wersji, nowe kodeki, update pb. Jesli nie pomoze pisz xfire: kubamieszkowice.

Pozdrawiam

CiemNy

Stery mialem zmieniane kilka razy, mam service pack 3, update pb robilem. Reszty nie zaszkodzi sprobowac:>

P.S.Gra orginalna ( zapomnialem w pierwszym poscie )

Może spróbuj zainstalować najnowszego Patha do gry :wink:

Ej genialne sam bym na to nie wpadl. Nie jestem jakims pub hero co jak wraca do domu to rzuca wszystko i zaczyna rozkladac claymory po scianach tylko mi zalezy na sprawnym codzie zebym mogl grac mecze ligowe, turnieje itd.

Mam najnowszy patch, ale to chyba wynika z tego co napisalem wyzej.

A może jakaś walnięta wersja gry? Może ściągnij z torrenta i wpisz swój klucz (to chyba będzie legalne jak nie to sorka) i wtedy sprawdź.

W sobote wraca kumpel, z ktorym gram w clanie pozycze od niego orginalke i zobacze wtedy.

Ejj gościu, ja ci chciałem tylko pomóc a ty od razu na mnie skaczesz… Może przeoczyłem to gdzie pisze że masz najnowszego path’a, ale może trochę szacunku dla ludzi którzy chcą ci pomóc? Bo ja w ten temat nie wszedłem żeby się z ciebie nabijać…

Dokładnie, skoro taki pro jesteś…

Miałem ten sam problem i u mnie pomogła witaminka. Skoro mamy oryginał to chyba można użyć…

zmień grafike na gtx 280 może pomoże. :lol: albo cr…k :x odpowiedni