Problem z cookie w przeglądarkach

Kilka dni temu przeskanowałem system Ad-Awerem, który wykrył mi dwa klucze rejestru jako Adwere znajdowały sie w HKEY_CLASSES_ROOT\IEHlprObj.IEHlprObj oraz

HKEY_CLASSES_ROOT\IEHlprObj.IEHlprObj.1

Kazałem programowi by je usunął, ale za kazdym razem gdy robie skan wyskakuje mi to samo. Tak wiec usunałem oba klucze (a raczej foldery z nimi). Od tego czasu nie chodzą mi w przegladarkach (opera 9, netscape, IE 6 oraz najmowszy Firefox) teledyski. Odtwarza jedynie filmiki z YouTube. Pojawia sie komónikat że mam włączyc "cookie w przeglądarce , ale one są włączone. Mam kopie rejestru wykonana jakies dwie doby wczesniej , ale gdy próbuja ja zastąpic w miejsce starej poijawia sie “Nie można zaimportowac C:…\buckap.reg : nie wszystkie dane zostały pomyslnie zapisane w rejestrze. niektóre klucze sa otwarte przez system lub inne procesy”.

Co mam zrobi?? może utworzyc nowy klucz??

Dla najinteligentniejszego browar ;))

Utwórz folder ten co usunąłeś o tej samej nazwie co był a potem wrzucaj klucze rejestru :wink:

Aaaa… Problem z cookie… Proponuję udać się do sklepu ze zdrową żywnością i zakupić specialne ciasteczka bezglutenowe. Toche pr4zepłacisz, ale nie będziesz już miał z nimi problemu (bule w okolicy nerek).

Pozdrawiam!

Dawidis a mógłbys mi to jakos blizej opisa

gdybyś nie zauważył taki dział już istnieje :slight_smile:

Poprostu tworzysz to samo co usunełeś folder o tej samej nazwie i te klucze w rejestrzei bedzie wszystko grać.

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 20:15

prześlesz go pocztą he ja wole soczek :stuck_out_tongue:

No dobra Tylko ja nie za bardzo wiem jak stworzyc ten klucz :slight_smile:

Złączono Posta : 31.07.2006 (Pon) 0:14

Prosiłbym o bardzo dokładne info jak to zrobic, bo nie kuamam zupełnie.

ja miałem podobny problemik przy otwieraniu teledysków na interii. wyswietlal mi sie ciagle komunikat ze moja przegladarka ma nie włączoną obsługe cooki chociaz ją włączyłem i powiem szczerze ze nie mam pojęcia jak ominołem ten problem ale zrobiłem tak; Na interii otworzyłem 'muzykatv" no i tam wszystko grało jednak teledyski nadal nie ale po otwarciu okna z pomoca cofnołem sie spowrotem do teledysków nie zamykając poprzedniego okienka w IE no i jakims cudem zadziałało no i gra do dziś;) Jednak jesli to nie pomoze to polecam przeglądarke Netscape Navigator 7.2 lub w IE zwrócic uwage na paski Yahoo lub Google bo one też mają rożne funkcje blokad