Problem z Counter-Strike i Half-Life

Na początku pobrałem CS 1.6 v48 ze strony cssetti.pl. Zainstalowałem tą grę i dodatkowy Mappack. Jakiś czas później przeczytałem o Half-Life.

Kupiłem tą grę na Steam, a później CS.  Skasowałem starą wersję z cssetti.pl. I tu problem. Przy uruchomieniu Half-Life uruchamia się ANTYPROTEKTOR i informuje mnie, że gra została zaprojektowana dla Counter Strike’a.

Jak to usunąć? Podkreślam, że poprzednia gra została skasowana, ale deinstalator usunąl tylko mapy, bo Mappack nadpisał deinstalator do gry.

Prawdopodobnie ten antyprotektor wżyna się w system!

Odinstaluj Steam-a i Cs-a. Potem naciśnij klawisz Win + R i wpisz regedit, wyszukaj następujące klucze HKEY_CURRENT_USER<SOFTWARE<VALVE i usuń ten folder.

To powinno pomóc, nie to tylko format. Ps. Jeśli pomogłem to polub :slight_smile:

Sorry za 7dni przegapionych w tym temacie.

Sprawdzę to!

PS. Twoje komentarze są dla mnie jak gra Diablo: wbijasz mi noże w plecy i pomagasz tym samym. :smiley:

Trochę mylące, ale błąd.

Steam po uruchomieniu gry pobiera pliki potrzebne do tej gry.

Gry są zapisywane w $STEAMROOT$\steamapps(czy coś w podobie i pare dodatkowych folderów).

  • i like za dobre chęci.

PS. Może Steam rejestruje grę. :slight_smile:

1 pytanko: Co wykonuje kombinacja klawiszy Win+R?

Kolega mnie podchwycił z jakąś kombinacją i włączył aplikację shutdown.exe z argumentem “stan wstrzymania”.

Sam naciśnięty klawisz Win - wyświetli Ci się menu start. A Win+R spowoduje włączenie menu “Uruchom”

7ae34ba6a5b84254gen.jpg

W tym oknie możesz włączać programy, zamiast dawać skróty na pulpicie czy szukać na dysku.

Jeśli wpiszesz:

powerpnt.exe - uruchomi Ci się PowerPoint z obojętnie jakiego pakietu czy to będzie 2003 - 2016

word.exe - arkusz do pisania

excel.exe - arkusz kalkulacyjny

notepad.exe - notatnik

paint.exe - paint

I wiele innych programów :slight_smile:

 


Samo polecenie shutdown.exe powinno wyłączyć komputer. Z argumentem “Stan wstrzymania” to normalny stan wstrzymania komputer pobiera prąd, tylko wiatraki nie chodzą, a dysk i Ram chodzą. Stan wstrzymania jest dobry do laptopów.

 

Oczywiście jeśli instalujemy program poza Program Files i nie będziemy zmieniać struktury folderów, możemy dopisać ścieżkę do zmiennej PATH, aby takie programiki uruchamiać.

 

Programuję w Windowsowych batach i tym sposobem uruchamiam cmd.exe , aby przypomnieć niektóre funkcje, np. COPY.

Mam Win XP i domyślnie aplikacja wyświetla help

Zgłupiałem wtedy! CS non steam + w.w. czyszczenie pomogło. Ale najgłupsze było to, że pobrałem cs steam i nie chciałem pobierać hl’a. Uruchamiałem wtedy hl.exe i antyprotektor. To po prostu blocker, aby ktoś nie grał w hl’a. Temat do kosza.