Problem z Counter Strike. Wyłączanie do Windowsa


(Krzysztofnawrot) #1

Cześć. Zainstalowałem CS'a i mam problem z graniem. Gdy włączam gre, wybiore serwer, pojawi się mapa to po kilkunastu sekundach (ok. 15-20sek.) gra wyłącza się do Windowsa. Pozostaje włączony tylko Steam. Gra jest oryginalna (Counter Strike 1 Anthology). Mam też problem z ustawieniem po której stronie ma się znajdować broń. Miałem ją po prawej, ale gdy ponownie uruchomilem grę położenie boni zmieniło się i teraz cały czas broń jest po lewej stronie. Próbowałem zmieniać w ustawieniach a takze wpisywac komende cl_righthand 1 ale to tez nic nie dało. Moze muszę zainstalowac jakiegoś patcha?


(Dudek95) #2

ustawienie broni: w konsoli wpisz cl_righthand 1

Problem często sie pojawia ? Czasami mi się zdaża, że jak wejde na server i zaczne grać (respawn) to po 2,3 sekundach mnie wywala. Wtedy trzeba zrestartować CSa :slight_smile:


(Czarna Owca Qwerty) #3

u mnie jak czasem tak miałem restart cs pomógł


(Krzysztofnawrot) #4

Tak tylko u mnie jest cały czas tak. Próbowałem instalować patcha v29 ale to też nie pomogło, nawet jeszcze pogorszyło sprawę bo CS w ogołe się nie uruchamiał. :frowning: Kurde 5 dych poszło się... :?


(Czarna Owca Qwerty) #5

reinstal windy? Ewentualnie patch 19 albo 26

a jak nic to nie straciłeś kasy bo konta steam chodzą po 30-40zł na allegro


(Krzysztofnawrot) #6

o nie. windowsa napewno nie będę przeinstalowywał bo jest swieży :slight_smile: Ale co jest nadziwniejsze?! To, że CS wczoraj jeszcze normalnie hulał, z tym, że były czasami lagi, czego nie powinno być bo wymagania 500MHz i 98MB ram spełniam heh 8) Przeinstalowałem CS'a bo myślałem, że to pomoże i nie będzie lagów. :?


(Czarna Owca Qwerty) #7

odinstaluj csa isteama

Wyczyść wszystkie syfy z rejestru po csie i po steamie. Zainstaluj ponownie. Może pomoże


(Krzysztofnawrot) #8

Tak też robiłem. Nawet ręcznie sprawdzałem w rejestrze czy sa jakieś smieci. :cry:


(fiłek) #9

authentic_man zainstaluj SP2 ... :wink:

czarny_owiec jeśli dobrze kojarze to patche sa do Non steam'a ... ;p


(Krzysztofnawrot) #10

heh przecież SP2 mam. Pisze w podpisie. Ale już wszystko jest ok :slight_smile: Po prostu miałem źle ustawioną grafikę (Soffware, 16bit, 1024x768) Zmieniłem na D3D, 32bit, roździelczość taka sama i już nie wychodzi