Problem z Creative 5.1 + SB Audigy!

(Mateusz 931) #1

Witam! Mam problem z glosniczakami CREATIVE 5.1 T6060... Mianowicie chodzi o to ze gdy odtawrzam muzyke przez Winampa lub Media Playera dzwiek wydobywa sie tylko z dwoch przednich glosniczkow oraz subofera. Centralny i tylnie sa cicho :confused: . Jak zrobic aby podczas odtwarania dzialaly wszystkie glosniczki? Aha drugie pytanie brzmi tak... gdy wlaczam glosniczki i nie leci zadna muzyka i gdy wlacze na fulla volume slychac szum? :confused: co to moze byc?

P.S Do glosniczkow mam Creative SB Audigy. Aha wlasnie podczas testow dzialaja wszystkie glosniczki tylko z tym odtwarzaniem nie chca cos... :confused:

(Tofifik12) #2

pogrzeb w ustawieniach karty muzycznej creativa i przejrzyj inne tematy duzo bylo takich!!!Kto szuka nie b艂膮dzi :mrgreen:

(Mateusz 931) #3

Szukalem w ustawieniach i zaraz bede szukal na forum.. w ustawieniach nic nie ma jest tylko jaki to jest zestaw wybiera sie 5.1 i finito. Ja mysle ze jest to cos zwiazanego z ustawieniami w Winampie i Madia Playerze czy wie ktos jak mozna zmienic ustawienia w Media Playerze i wWinampie aby odtwarzalo w 5.1...

aha wlaczylem NFs Carbon i spokojnie dzialaly wszystkie glosniki... nie rozumie czemu podczas sluchania muzyki nie dzialaja wszystkie :confused: tylko to syczenie co to moze byc??

(system) #4

w panelu sterowania masz dzwi臋ki mowa i urz膮dzenia audionast臋pnie masz zmie艅 ustawienia g艂o艣nik贸w bierzesz zawansowane i poszukaj surund 5+1

(Mateusz 931) #5

Tam tez jest ustawione wszystko dobrze :confused: Czy to nie trzeba ustawic w programach w ktorych odtwarza sie muzyke? W ogole jak macie jakies programy ktore odtwarzaja muzyke na 5.1to prosze o podania.. i co z tym szumem?:confused:

(Siedem3a) #6

"w艂膮cz creative playcenter >rozwin tak aby ukazala ci sie klawiaturka numeryczna> na dole w lewym rogu wowczas ujrzysz CMSS> kliknij i zaznacz movie mode..." - powinny gra膰 wszystkie 5, z tym 偶e tylnie ciszej

odznaczysz to i powinny gra膰 wszystkie 4 r贸wnomiernie pr贸cz centralnego.

(Uzzo) #7

spr贸buj czy b臋dziesz mia艂 d藕wi臋k z virtuala dj tam ustaw na 5.1 i powinno chodzi膰 co do winaump贸w to chyba nie ma takiej funkcji a zobacz muzyka audio czy jest taki sam efekt bo z tego co ja wiem to mp3 maj膮 straty i nie s膮 podzielone na takie funkcje :smiley: