Problem z Creative 5.1 + SB Audigy!

Witam! Mam problem z glosniczakami CREATIVE 5.1 T6060… Mianowicie chodzi o to ze gdy odtawrzam muzyke przez Winampa lub Media Playera dzwiek wydobywa sie tylko z dwoch przednich glosniczkow oraz subofera. Centralny i tylnie sa cicho :confused: . Jak zrobic aby podczas odtwarania dzialaly wszystkie glosniczki? Aha drugie pytanie brzmi tak… gdy wlaczam glosniczki i nie leci zadna muzyka i gdy wlacze na fulla volume slychac szum? :confused: co to moze byc?

P.S Do glosniczkow mam Creative SB Audigy. Aha wlasnie podczas testow dzialaja wszystkie glosniczki tylko z tym odtwarzaniem nie chca cos… :confused:

pogrzeb w ustawieniach karty muzycznej creativa i przejrzyj inne tematy duzo bylo takich!!!Kto szuka nie błądzi :mrgreen:

Szukalem w ustawieniach i zaraz bede szukal na forum… w ustawieniach nic nie ma jest tylko jaki to jest zestaw wybiera sie 5.1 i finito. Ja mysle ze jest to cos zwiazanego z ustawieniami w Winampie i Madia Playerze czy wie ktos jak mozna zmienic ustawienia w Media Playerze i wWinampie aby odtwarzalo w 5.1…

aha wlaczylem NFs Carbon i spokojnie dzialaly wszystkie glosniki… nie rozumie czemu podczas sluchania muzyki nie dzialaja wszystkie :confused: tylko to syczenie co to moze byc??

w panelu sterowania masz dzwięki mowa i urządzenia audionastępnie masz zmień ustawienia głośników bierzesz zawansowane i poszukaj surund 5+1

Tam tez jest ustawione wszystko dobrze :confused: Czy to nie trzeba ustawic w programach w ktorych odtwarza sie muzyke? W ogole jak macie jakies programy ktore odtwarzaja muzyke na 5.1to prosze o podania… i co z tym szumem?:confused:

“włącz creative playcenter >rozwin tak aby ukazala ci sie klawiaturka numeryczna> na dole w lewym rogu wowczas ujrzysz CMSS> kliknij i zaznacz movie mode…” - powinny grać wszystkie 5, z tym że tylnie ciszej

odznaczysz to i powinny grać wszystkie 4 równomiernie prócz centralnego.

spróbuj czy będziesz miał dźwięk z virtuala dj tam ustaw na 5.1 i powinno chodzić co do winaumpów to chyba nie ma takiej funkcji a zobacz muzyka audio czy jest taki sam efekt bo z tego co ja wiem to mp3 mają straty i nie są podzielone na takie funkcje :smiley: