Problem z creative p5800


(Maciekforest) #1

problem polega na tym że po jakiś 4 min grania przestaje działać głośnik basowy(subwoofer).Inne działają tylko basowy po jakimś czasie przestaje działać.

Czy mógłby mi ktoś doradzić co z tym zrobić i co to może być za usterka?


(adam749) #2

Chyba coś nie łączy w subwooferze. Najlepiej oddaj do serwisu.

Kwestia oprogramowania i podłączenia odpada bo sygnał do suba idzie z 3 kabli naraz więc by musiały być wszystkie 3 uszkodzone, a wtedy by w ogóle nie było dźwięku.


(system) #3

maciekforest , Jeśli się nie znasz na elektronice, to najlepiej zrobisz oddając sprzęt na serwis. Możesz jeszcze spróbować przeinstalowania sterowników, ale raczej mamy tu dotrzynienia z uszkodzeniem mechanicznym, oczywiście nie z twojej winy.

Pozdrawiam :wink:


(Maciekforest) #4

no niestety nie znam się na elektronice:( co do sterów to na pewno nie o to chodzi.........będzie trzeba oddać do jakiegoś serwisu,szkoda tylko że miesiąc temu skończyła mi się gwarancja.Ale dzięki za zainteresowanie się moim problemem.


(system) #5

Niestety bywa i tak.

Pozdrawiam :wink:


(Paweloooo) #6

Kolego odłącz kabel pomarańczowy od suba całkowicie ( obsuguje on suba i center) wtedy sub i center będą się generowały same! jeżeli to nie pomoze to wtedy będzie wina elektroniki. ,mam takiego creativa i tak zrobiłem bo niestety głośniki creativ nie chcą w pełni współpracować z karta creativ audigy 2.....