Problem z Creative Zen

Witam, mam problem z nowiutkim odtwarzaczem mp3 creative zen, który przysłano mi wczoraj. Po naładowaniu baterii i włączeniu zasilania działał poprawnie przez ok 10 min poczym pojawił się napis Firmware problem i menu format all, clean up, reload firmware oraz reboot. Po ponownym podłączeniu go do kompa system nagle przestał go widzieć i nie mogę nawet ściągnąć oprogramowania ze strony creative. Czyżby przesyłka musiała wrócić do adresata na prawach gwarancji czy może ktoś miał już taki problem i się z nim uporał?

Przeprowadziłeś aktualizację firmware?

Nie barzo Ciebie rozumiem nie mogę dokonać aktualizacji bo po podłączeniu do kompa system nie widzi podłączonego urządzenia

Wejdź w Mój komputer i zobacz czy widnieje tam jako oddzielny dysk. Po podłączeniu odtwarzacza do usb.

Podobnie miałem ze swoim po 24 godzinach użytkowania. Kupiłem go w sklepie, więc wymieniono mi na drugi który działa bez zarzutu. Skontaktuj się z dostawcą, bo prawdopodobnie będziesz musiał go odesłać. Dodam że poprawnie działa przy WMP 10 - mimo zapewnień producenta nie chce działać z WMP 11.

Nazwij temat konkretnie.