Problem z cs 1.6 - nie moge wejsc na 90% serwerów

Nie moge wejsc na 90% serwerow - pojawia sie komunikat: ,this is using an older protocol ( 47 ) than your client ( 48 )." Rozumiem ale co z tym zrobic - nie mam pojecia, bardzo prosze o pomoc. Dodam ze jak rok temu gralem w cs’a - wszystko dzialo, nigdy nie pojawil mi sie taki komunikat.

A czy zapłaciłeś twórcom za ich wysiłek? Innymi słowy nie używasz tzw. “pirackiej” wersji?

Tak, gram przez steam’a - przeciez tam nie ma mozliwosci gry na pirackiej wersji. Mam oryginalnie zakupiona gre.

Niektóre servery są postawione na starych wersjach DS, więc nie pograsz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

I co z tego??? Przeciez gralem na wszystkich serwerach rok temu na tym samym komputerze, z tego samego konta wiec nie masz racji.

Czy jest ktos na tyle inteligentny by odpowiedziec dlaczego pojawia sie ten blad i jak to naprawic??

Dodane 18.04.2009 (So) 14:24

???

Był update steama… I protokoły z 47 na 48 zmienili… Więc kiedyś mogłeś sobie grać, teraz nie możesz o.o wiem bo też Steam mam…

I Ty tego nie naprawisz, naprawić to mogą tylko ludzie odpowiedzialni za dane serwery. Co najwyżej możesz im o tym napisać :]