Problem z cs:go - niska ilość FPS

Witam, mam problem z cs’em niedawno na najiższych ustawieniach graficznych mogłem sobie grać spokojnie na 150-170 fps. I nagle z dnia na dzień mam ok. 100fps max i nie idzie dalej a najlepsze ze jak dam na średnie/wysokie to mam też ok 100fps i nie wiem co robić.

 

Specyfikacja komputera:

-Procesor: Intel® Core™ i7 5gen 5500U 2,4 - 3,0 GHz

-Karta Graficzna: nVidia® GeForce GTX 950M + Intel HD Graphics 5500

-Ram: 8gb

-System windows 8.1

 

Dokładnie ten laptop: http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-a501lx-dm099h-w8-1-dark-blue.bhtml

 

Sterowiniki karty graficznej jak i dźwiękowej zaktualizowane 

Komenda fps_max jest ustawiona na 0

W nividia experience jest suwak ustawiony na wydajność

Synchronizacja pionowa wył.

Laptop wczoraj formatowałem i po formacie to samo co przed

 

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

 

Czyli, szukasz problemu tam gdzie go prawdopodobnie nie ma?

Zrobiłem format ponieważ nic innego nie przychodziło mi do głowy a przedtem miałem 150-170fps na niskich a teraz czy na niskich/wysokich takie same fpsy róznica 10 max 15 

Sieć, serwer i gra.

 

Pomoc Forum CSa.

Nie poprostu wszystko co przyszło mi do głowy już zrobiłem szukałem rozwiązania na internecie i nic nie pomogło myślałem że może jakiś wirus czy coś to zrobiłem  format i przeskanowałem system wkleiłem w innym temacie i ponoć nic nie mam i możliwe że to przez antyvirusa więc go odinstalowałem tak jak kazali i nadal nic. 

wg mnie musisz zmienić kartę graficzną używaną przez grę na GeForce, a nawet jestem tego pewien

 

EDIT:

  1. prawy klawisz na pulpit

  2. panel sterowania NVIDIA

  3. zarządzanie ustawieniami 3D

  4. ustawienia programu

  5. znajdujesz CS na rozwijanej liście i ustawiasz GeForce

Może masz dużo zbędnych plików w komputerze ? Sprubuj je oczyścić poprzez ten program https://www.piriform.com/ccleaner

Możesz też mieć ustaloną małą ilość fps w grze poprzez komendę np . Fps_max 10 zmień np na fps_max 300 i może to coś zmieni .