PRoblem z cs go. Od wczoraj nie chce się odaplić

Witam chciałem się dowiedzieć co jest przyczyną braku włączania się cs:go. Ostatnio grałem 4 dni temu i wszystko było pięknie i cudownie, nagle kiedy chcę uruchomić,przez pierwsze 3 sekundy jest wszystko okej. Przez okres następnych sekund pokazuje w znajomkach że gram w cs:go i po chwili znowu że jestem tylko online i nic się nie włącza. Dodam jeszcze że gry nie ma nawet w menadżerze zadań.Proszę o pomoc kogokolwiek, bo nie mam już siły, :confused:.

Dzisiaj aktualizowałem grafikę i zainsalowałem na nowo csa. Nic nie pomaga :confused:

Dodam jeszcze że inne gry działaja normalnie. Czy mozę to byc problem windowsa z którym mam problem ostatnio ?

Może. Zależy jaki masz z nim problem.

Mam windowsa 10 i w sumie nie wiem jak to opisać. Wyskakuje niebieski ekran z napisem że Windows napotkał jakiś problem(Nie moge nic zrobić) i że zaraz zresetuje się sam, tyle że tego nie robi i ja go resetuje osobiście guziczkiem. Ale nawet jak to wyskakiwało to spokojnie mogłem grać w CS:go a od 2 dni tak jak napisałem wyżej w poscie :/.

Może to właśnie stwarza problem. Przywróć system Win10 do instalacji początkowej / zrób pełen format.