Problem z cs1.6 - gra dziala zbyt szybko

oto moje parametry

proc:AMD 64x2 Athlon 4000+

ram:1gb ddr2

grafa:geForce 8600 gts+

plyta glowna:MSI K9N Neo V3

Gram sobie w cs jest super wszystko ladnie wylaczam cs … ojciec siada do pc cos tam w necie patrzy mija kilka godzin odchodzi i znowu cs i …

gra leci tak szybko jak bym mial speedhacka (na servie gdzie jestem hostem [tam z botami]) a jak gram na necie to mam takie dziwne lagi biegne do przodu zawiecha na 1 sekunde w tyl w przod i lece dalej i znow lagg. Jeszcze ciekawe jest to ze jak zmiejsze ilosc fpsow to on biegnie jeszcze szybciej a max fpsow to u mnie 60 wiecej sie nie da nie wiem czemu. Jak zresetuje PC wszystko jest ok. co sie dzieje, czy mozna miec za dobrego pc na takie gry (bo tam sa fps, wiec nie mozna miec za dobrego kompa na to [automatycznie sie zwieksza ilosc klatek i jest git]

Tak nawiasem mowiac to jak gram w fear’a na maximum nie mam zadnych przyspieszen i spowolnien i jest super (a tam sa wieksze wymagania) plis pomozcie …

Masz steam czy non steam ?

To w tym wypadku nie ma nic do rzeczy ;] Jak nie masz zamiaru pomóc to nie pisz wcale.

Jest to wina dwurdzeniowego procesora. Polecam dualcore optimizer - http://vincent.amd.com/pl-pl/Processors … 18,00.html

Powinno pomóc.

WizZz ok sprawdze ale czy to mozliwe ze przez pare godzin jest ok a potem cos sie wali?

Różnie to bywa :wink: Więc jest możliwe. Większości osób ten DualCore Optimizer pomógł :wink:

zainstalowalem odpalilem kompa jeszcze raz i nie zadnej ikonki (przy zegarze) zadnego skrotu w menu start i na pulpicie a gdy klikam w program files w plik *.exe to nic sie nie dzieje rozumiem ze to jest “cichy proces”

na CD od plyty glownej znalazlem taki program DUAL CORE CENTER (chyba to tez powinno pomoc, jak myslicie)?

Ja osobiście tego nie używam bo mam procka Intela. A co do DualCore Center się nie wypowiadam bo o tym nie słyszałem. Ale ten Optimizer jest sprawdzony przez wiele osób.

Spróbuj uruchomić aplikację w trybie zgodności z win.98

lol? A co to ma do rzeczy ? Przecież CS 1.6 jest w pełni kompatybilny z XP więc nie ma takiej potrzeby. A nie napisał że ma Viste.

narazie zainstalowalem tego Dual core manager i usunąłem jakiś VODOTool (coś było od grafy ale nie działało) i działa narazie ok

a tak wogole mam XP Prof SP2

Ja kupiłem Max Payne Antologie z edycji “Superseller” wydawnictwa Cenega, i Max Payne I nie chciał mi chodzić, dopiero działał jak należy jak go uruchomiłem w trybie zgodności.

o_O Czy my tutaj piszemy o Max Payne ? Czy o Cs. ? Twój post nie wnosi nic do tematu! ;] Proszę Moderatora o usunięcie tych OT moich też rzecz jasna :wink: