Problem z css w Firefoksie

Zacząłem własnie robić stronę w cssie i mam pewien problem, ponieważ gdy otwieram stronę w IE wyświetla się ona tak jak powinna, a w Firefoksie wygląda zupełnie inaczej, kolory linków są inne, podkreślone. Czy jest jakiś sposób, żeby strona wyświetlała się tak samo w IE jak i w Firefoksie?

Poniżej macie kod:

BODY {

color: lime;

background-image: url(tlo.PNG);

background-attachment: fixed;

font-family:Verdana;

}

A:link {

color: lime;

text-decoration: none;

font-family:Verdana;

font-size=12pt;

}

A:visited {

color: green;

text-decoration: underline;

font-size=13pt;

}


FONT {

color: lime;

text-decoration: none;

}


A:hover, A:active {

font-weight: bold;

}

:hmmm: to jest problem wilelu Webmasterów i raczej nie da się aby pod każdą przeglądarką strona wyglądała tak samo. :?

Nie znam się zabardzo na stylach CSS, ale ten styl co napisałeś wydaje Mi się ok :?

Może spróbuj wewnętrznym stylem do linków :?

adam9870 a niby co za roznica :roll: o ile bezpośrednio przy znaczniku nie ma stylu do brany pod uwage jest ten z HEAD.

wiesio52 , u mnie wygląda to tak samo pod FF oraz pod IE, linki są jasne zielone, linki pod kursorem są tego samego koloru ale pogrubione, a linki odwiedzone są ciemnozielone oraz podkreslone. Czyli wszystko jest dokładnie tak jak zapisałeśw kodzie.

popraw:

font-size=13pt;

na

font-size:13pt;

A jak wam się wyświetlają linki na tej stronie http://wiesio52.t35.com/bohaterowieludzi.html ?

Przeglądarka Mozilla Firefox 1.5.0.2

Drugi link kliknięty (kolor linka prowadzącego do strony po odwiedzeniu), reszta nie:

linkforumdp5nr.th.png

Pierwszy od góry link po najechaniu na niego kursorem myszki:

ponajechaniu9uc.th.png

Ok czyli wszystko jest już w porządku :slight_smile: Dzięki za pomoc :wink:

w sposób jaki opisałem powyżej zarówno pod IE jak i pod FF