Problem z Cyberpolicją

Witam po uruchomieniu komputera a właściwie po włączeniu go do sieci(poprzez modem) wyskakuje mi blokada komputera,dotycząca cyberpolicji itd.W celu naprawy wykonałem już skanowanie programem OTL i przesyłam linki do raportów.Prosiłbym o pomoc co dalej robić

http://wklej.to/4FQSl i otl extras http://wklej.to/ya7uH

0

0

Uruchom komputer odłączony od sieci komputerowej. Użyj antywirusa Avast Free w najnowszej wersji dostępnej na avast.com Pod adresem: http://www.avast.com/pl-pl/download-update jest dostępna najnowsza baza sygnatur wirusów. Skopiuj instalkę avata oraz plik z aktualizacją na pendrive i zainstaluj to na zainfekowanym komputerze odinstalowując wcześniej inne posiadane antywirusy. Wyłącz windows Defender oraz zaporę sieciową wbudowaną w system. Przeskanuj wszystkie dyski twarde Avastem o ile program poprosi o skanowanie przed startem systemu zgódź się na to. W dalszej części użyj programu Panda Active Scan i gdy program wskaże szkodniki to będziesz musiał usunąć te szkodniki ręcznie. OTL niewiele wnosi według mnie do sprawy dla większości użytkowników, ponieważ jest przeznaczony raczej dla zaawansowanych użytkowników.

wrzuc do komputera jakiegos live cd linuxa. Wazne zeby nie uruchamiac windowsa w ogole. (Hirens boot nie dziala)

partycja systemowa->documents and settings->all users->dane aplikacji.

i wywalasz plik .exe ktory sie tam znajduje, tylko on, najczesciej nazwa to cos na l…

i tyle, sprawidzilem na 2 zainfekowanych komputerach i dziala. 5 min roboty.

~dla pewnosci warto tez ccleaner uruchomic i wyczyscic rejestr.

Odinstaluj AVG Security Toolbar,Dll-Files.com Fixer.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.