Problem z czarnym ekranem w counter-strike

Witam,

odkąd zmieniłem monitor nie mogę grać w CSa, ponieważ po włączeniu gry nie pojawia się nic, jest czarny ekran. Działam na rozdzielczości 2048x1152 i nawet po zmianie rozdziałki jest ten sam problem.

Kartę graficzną mam ATI Radeon x1250 256mb…

Wiecie czym to jest spowodowane i jak to naprawić? Przeinstalowywanie CSa nic nie daje.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,

J~.

Jaki to jest monitor? Marka, rodzaj i przekątna

Samsung SyncMaster 2343BW, 23"

Zmień rozdziałkę. Ustaw jakąś niższą, np 1024x768 na pulpicie, powinien się odpalić CS. Ustaw tam jakąś normalną, zapisz ustawienia, wejdź na jakiś serwer na chwilę, wyjdź z CS-a. Zmień ustawienia do poprzednich na pulpicie, spróbuj odpalić CS-a.

Chyba nie czytałeś mojego pierwszego posta, bo pisałem tam, że już próbowałem zmieniać rozdziałke na 800x600 i 1024x768, ale to nic nie daje.

W CSie jeśli dobrze pamiętam mam ustawioną rozdzielczość 1024x768…

Chyba sobie coś ubzdurałeś bo napisałeś, jedynie, że zmieniałeś rozdziałke. System to zapewne XP, może spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności w98.

Ile czekałeś na odpalenie gry gdy pojawił się czarny ekran?

Steam czy nonsteam?

Tak, system to XP. A jak zrobić ten “tryb zgodności w98”? :>

Gra się odpala w normalnym tępie - nie ma żadnego opóźnienia. Czasowo nie wiem ile to jest, nie liczyłem. :slight_smile:

Steam.

Może spróbuj zmianę odświeżania obrazu? być może w plikach config cs-a masz inne odświeżanie które Twój monitor nie obsługuje

Problem rozwiązany. W ustawieniach uruchamiania musiałem ustawić -freq 60 -width 800 -height 600 i wszystko ładnie działa. :slight_smile:

Do zamknięcia.