Problem z czarnym ekranem!

Siema umiszczalem tematy w dziale komorkowym ale tam praktycznie nikt nie zaglada wiec zakladam temat tu.

Posiadam Nokie 6120c i jak ogladam jakis filmik to kilka razy w filmiku pokazuje sie czarny ekran na 1-2 sec i znika! Jak ktos chce mogę załączyc filmik

prosze o pomoc! pzd

filmik z jakiego źrodła?

jak sam konwertowałeś to program może jest “słaby” i konwertuje tak jak widać

sprawdź tez jaką masz wersje softa… jeżeli stara to zrób kopie zapasową danych z telefonu i zrób update softa, przywróć dane i powiedz czy dalej takie coś się dzieje.

jednak najpierw radziłbym sprawdzić film który będzie z zaufanego źrodła lub np od kumpla u którego wszystko działa. wtedy będziesz wiedzial czy to wina fona czy filmu

Kumpel mi ten film przesłal i u niego wszystko OK a u mnie tak jest :\ A filik bym nagral i dał na YT :wink:

Przez jaki program odtwarzasz? Jakiej rozdzielczości są filmy?

Jak to jaki no w tej Nokii jest tylko RealPlayer a filmy są w 240x320 taka jaka ma być

moze filmik ma za duzy bitrate

a Twoj kolega jaki ma telefon ? robiles upgrade softa telefonu ?

Dziwne, bo RealPlayer z taką rozdzielczością nie powinien mieć problemów. Tak jak wyżej - robiłeś update telefonu?

Tak

Dodane 18.03.2010 (Cz) 17:00

upgrade robilem kolega ma Nokie E65

orientuje sie ktos jakie procesory maja oba telefony ? …

a do Ciebie kolego … sprawdz inny film

6120cls ma 369mhz czy jakoś koło tego a e65 ma około 200mhz :wink:

no i co? można doinstalować w każdej chwili CorePlayer, SmartMovie czy np. DivxPlayer, ja nigdy nie używałem RealPlayera z symbiana (czy to OS6.1, czy 9.1)

wiesz co to na wszystkich filmach sie tak robi!

PS: Nokia 6120c ma procek AMR 11 369MHz

a E65 ma AMR9 220MHz :wink:

Dodane 18.03.2010 (Cz) 19:02

to ze se mozna instalowac cos innego to mnie nie obchodzi ja mowie o czystym fonie

Dodane 21.03.2010 (N) 6:52

i co nikt nie ma pomysłow?? ![-o<

najprawdopodobniej bledy w sofcie … popytaj w komisie/serwisie