Problem z "czarnym ekranem"

A mianowicie chodzi o to że gdy załączam jakikolwik program napisany w Javie lub też przeglądam jakąkolwiek strone z javascript wywala mi czarny ekran i musze restartować kompa. Jave zmieniałem na kilka różnychwersji, czyściłem rejestr wywaliłem wszystkie programy oparte na języku java takie jak np. Azureus i nic nie pomogło a nie chce robić formata. Szukałem pomocy nawet u kilku informatyków a nawet mojego nauczyciela od informatyki (byłem tak zdesperowany) Przeglądałem fora szukałem w googlach i nic nie moge na ten temat znalźć może ktoś będzie wiedział o co chodzi ??? Pomużcie bo to denerwujące. Tu macie loga z HijackThis wydaje mi się że tu wszystko gra:

A skanowałem też kompa Swyperem czy jakoś tak Ad-Aware i Spybot - Search & Destroy nic nie dało mam też zainstalowanego Avast-a a jeszcze wcześniej próbowałem z Nortonem 2006 też nic nie dało.

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

w dodaj\usuń odinstaluj javę - restart i Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

Gdy to zrobisz ściagnij http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=485

Nic nie dało podczas próby odinstalowania tego dziadostwa wyskoczył czarny ekran a po kilku minutach niebieski z napisem że system został wstrzymany żeby nie uszkodzić kompa zrestartowałem go i javy już nie było w dodaj\usuń wyczyściłem rejestr i nie chce instalować tego dziada zpowrotem bo boje się że znowu będzie to samo. PORADCIE COŚ.

Miałem od tygodnia do dziś podobny problem. Też grzebałem w javie. Winny okazał się sterownik grafiki (81.98). Po powrocie do wcześniejszej wersji (81.85) wszystko gra. Powodzenia

Ty ale jaja pomoglo kto by się spodziewał thanks