Problem z czasem-synchronizacja i w gg

Mam problem z synchronizacją czasu. Pokazujes ei napis: Wystapił błąd z synchronizacją… Tak już od dłuższego czasu, poza tym teraz mamy 23 a w gg zapisywana jest i widnieje w okienku z rozmową godzina 00 czyli północ. Why?? Pomóżcie coś na te dwie kwestie, sprawdźcie u siebie czy działa Wam synchronizacja czasu Windows.

Ja też mam problem z gg też pokazuje mi jak Tobie o godzinę do przodu w komunikatach. Synchronizacja mi działa :slight_smile:

Serwer time.windows.com od pewnego czasu nie synchronizuje prawidłowo, przełącz na inny np. time.nist.gov będzie ok.

wiele osób już pisało na tym forum o niepoprawnym czasie w GG. Wygląda to na jakiś błąd w programie, albo na serwerze GG.

możesz też wpisać:

ntp.task.gda.pl

Z tą synchronizacją to gdzieś indziej leży problem. Żaden serwer mi nie działa. Na wszystkich jest “Wystąpiły probelym z synchr…” Ale gdzie to nie mam pojęcia ;/ ?? !!

Tez mam ten error. Jak narazie udaje mi się synchronizacja z adresu: time-a.nist.gov

ja właśnie spróbowałem i u mnie nie działa…

A u mnie dalej krzaczy się i tyle. Musiałem coś pozmieniać ale sam nie wiem co i jak to się stało, że to nie działa. Trudno, sam sobie ustawię godzinę ręcznie. Ale nie lubię jak coś nie chodzi, nie dlatego, że to ważne jest bo zegarek to tam tylko zegarek ale lubię znać i roziwązywac problemy zwiazanę z kompem a ten pozostaje nierozwiązany :wink:

Hah mam już kolejną metodę!

Ściągamy NTP clientaz tego linku: http://www.download3000.com/download_14430.html

Rozpakowywujemy i instalujemy (jeśli nie wiesz jak kliknąć dalej przy wybieraniu miejsca instalacji, tak jak było w moim przypadku :stuck_out_tongue: to poprostu wystarczy kliknąć na obrazek komputera po lewej. Nastepnie uruchamiamy program, w okienku które wyskoczy klikamy options, wybieramy server z którego będzie aktualizowany czas i (ważne !!

I gotowe. Program teraz będzie aktualizował nasz zegar systemowy.

Mam nadzieje, że wszystkim zadziała :stuck_out_tongue: