Problem z czatem na Facebook-u moja znajoma mimo wyłączoneg

Witam moja znajoma ma mianowicie taki kłopot od kilku dni od jakichś 2 - 3 dni. Problem polega na tym że będąc zalogowaną na fb ma jak zwykle zawsze wyłączony czat. Ale od 2 - 3 dni ma wyłączony czat jak zwykle ale mimo to Inni i też ja widza ją jako dostępną bądź też jest też tak że raz się pojawia raz znika czyli dostępna i nie dostępna :frowning: Jej siostra też nawet w na FB w telefonie i ja też na FB w telefonie mimo że ma ten czat wyłączony mamy informację jakby była dostępna tzn. widać ją jakby była dostępna a nie jest bo ma wyłączony czat. Dodam że zrobiliśmy taki trik że ja zalogowałem się na jej komputerze a ona na telefonie moim i wynik był taki że ja właczyłem jak zwykle swój czat na jej kompie a u mnie w telefonie jak weszła mimo że miałem włączony czat to byłem niewidoczny czyli zupełnie na odwrót niż gdy ona jest u siebie na komputerze zalogowana :frowning:

Dodam że na fb na komputerze znajomej siedziała tez jej siostra w tym dniu kiedy zaczęły się dziać te rzeczy i z jej siostrą jak była zalogowana na fb na komputerze i pisała nawet ze mną nic sie nie działo :slight_smile:

Dodam że wersja ArcaVira była instalowana 3 miesięczna ale kolega przyjacółki załadował jej klucz z wersją całoroczną zapytałem skąd to powiedział że od niby producenta z zaufanego źródła

Prosiłbym o pomoc poradę co może być :frowning: Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź i pomoc w tej sprawie :frowning:

Dodam że znajoma używa Google Chrome najnowsza wersja i antywirus ArcaVir taki sam jaki ja używam

Ja jedynie używam w odróżnieniu od znajomej Mozilli Firefox :slight_smile:

Jakby były jakies pytania chętnie odpowiem :slight_smile:

Jeśli temat został założony w złym miejscu prosze o przeniesienie :slight_smile:

Dodam teraz po sprawdzeniu jednej rzeczy że problem występuje jaki opisałem wyżej w poście u znajomej mojej tylko ponieważ dziś weszła na kompa znów siostra znajomej i u siostry nie było żadnych akcji typu znikanie i pojawianie się tak jak jest to w przypadku mojej znajomej :slight_smile:

Naprawdę prosze o pomoc w tej sprawie bo jest to uciążliwe dla mojej znajomej taki stan żeczy że jest widoczna dla wszystkich i wnerwia ja to :frowning:

Niech się wypowie ktoś kto się zna na tego typu sprawach naprawdę prosze o pomoc :slight_smile:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Ok to w czwartek albo piątek ja będę u niej to zeskanuję :slight_smile: i wkleję :slight_smile:

Dodane 04.06.2013 (Wt) 23:04

Zauważylismy jeszcze ze znajomą że jak gra w konkretną pewną grę na FB wszystko wraca jakby do normy ale gdy przestaje grać to znów zaczyna się to co wyżej napisałem czyli wariuje jej czat :frowning: Chozi o grę na fb pt. Pearl’s Peril