Problem z czcionką systemową i na stronach www

Wczoraj odinstalowałem grę Left 4 Dead i coś stało się z czcionką w całym systemie i również na stronach www.

Jest albo pogrubiona, w kursywie, pomniejszona, albo jakiś w ogóle inny rodzaj czcionki. Nie jest to na każdym kroku, ale jest to bardzo irytujące i denerwujące. Próbowałem prawym przyciskiem i pogrzebać w właściwościach - wygląd - zaawansowane ale moja ingerencja nic nie daje. Po tej grze po uninstall został również folder w którym były jakieś 4 pliki chyba z czcionką . Przez jakiś czas nie dawało się to usunąć ręcznie ale przed chwilą w końcu to wywaliłem.

Nie chcę robić format systemu bo to byłoby uciążliwe dlatego prosiłbym Was ekspertów o pomoc :slight_smile:

Może trzeba wgrać nowe czcionki ale jak to zrobić? Albo coś poustawiać? Może jakiś screen z ustawieniami na swoim kompie? Proszę o podpowiedzi.

użyj przywracania systemu.

  1. Odszukaj folder Fonts na partycji systemowej )C:\windows\fonts i skopiuj go lub same czcionki w nim zawarte w inne miejsce.

  2. Wejdż w ten folder C:\windows\fonts i z menu plik wybierz “Zainstaluj nową czcionkę”

  3. W okienku “Dodawanie czcionek” wybierz te skopiowane w inne miejsce czcionki, poczekaj aż program je odnajdzie i następnie “Zaznacz wszystko” “OK”

Gdy w czasie instalacji poinformuje, że dana czcionka jest już zainstalowana kliknij OK (nawet wiele razy)