Problem z Czerwonym ekranem

(Kamil Dabrowicz) #1

Witam jak w tytule mam problem z monitorem Samsung SyncMaster 205BW ponieważ wszystko jest czerwone jeszcze wczoraj dobrze działało a dzisiaj już nie. Kiedyś wiem że mi się tak zrobiło ale po kilku dniach samo z siebie się naprawiło. Można to jakoś rozwiązać i naprawić to teraz czy coś? 

Najlepsze jest to że teraz zrobiłem screena i jak otwieram go przez telefon to normalnie są kolory a ja widzę na monitorze tylko czerwony :confused:

Proszę o jak najszybszą pomoc :confused:

(fiesta) #2

Ewidentne uszkodzenie obluzowanie kabla sygnałowego monitora, dociśnij i przykręć wtyk monitora.

(Kamil Dabrowicz) #3

Próbowałem już nieraz.

(kuba3351) #4

Taki problem może również powodować karta graficzna komputera, żeby zidentyfikować dokładnie co się popsuło potrzebujesz innego monitora lub innej karty graficznej. Jeśli nie posiadasz to oddaj do serwisu, tam wszystko sprawdzą.

(Kamil Dabrowicz) #5

Ale czemu za kilka dni zrobi się znowu normalnie tak jak poprzednio?

(kuba3351) #6

A skąd to wiesz? Masz szklaną kulę? To że tak było nie znaczy, że będzie tak teraz. Poradziłem Ci abyś sprawdził, czy problem stanowi karta graficzna, czy monitor.

Skoro problem się sam rozwiązał wcześniej, to być może coś nie łączy, ale bez sprawdzenia tego na innej karcie lub monitorze można sobie tylko gdybać...