Problem z czerwonym kolorem

Witam. Od kilku dni coś nie tak jest z moja kartą graficzną (zintegorwaną - ATI 9100) lub płytą główną (Biostar P4ARA). Otóż od pół do godziny, wszystko co czerowne (lub ma coś wspólnego z czerwonym kolorem) po prostu znika z ekranu. Monitor jest dobry, bo sprawdzałem na innym komputerze, a u siebie miałem monitor od kolegi. Płyta ma też wolne złącze AGP i po wystarowaniu z AGP (karta GF FX 5600) sytuacja się powtarza. Czy ktoś orientuje się, gdzie leży problem?

Pierwszy raz stykam się z takim problemem … może masz jakiegos virusa :?: Albo źle zainstalowane sterowniki … :angel: :dres:

sprawdź podłaczenie wtyczek złącza D-SUB gdzie może piny są wyk sz ywione albo jakiś wystaje poza inne, sprawdź przy karcie i przy monitorze, jak i równeż rozmagnesuj monitor, w menu monitora wybierz opcje Degauss

u mnie bylo kiedyś to samo!! strasznie się wystraszyłem :lol:

ale udało się znaleść problem i go rozwiązać !!

:? :? :? :? :? :?

Coś nie tak, odinstaluj aplikacje i stery od twojej karty, wyłącz ją w biosie jak można - włącz obsługe karty na AGP.

Załóż karte do AGP i podepnij monitor od kolegi, niech system załaduje sterowniki i sprawdz.

przyznaję mój błąd!! :slight_smile: