Problem z czułością myszy w CS:GO

Cześć.
Ostatnio pojawił się u mnie problem z DPI w CS’ie. Mianowicie, od pewnego dnia, kiedy na spokojnie chciałem sobie zagrać deathmath’a, zauważyłem dziwną rzecz. Celownik zaczął mi po ekranie “pływać”. Pomyślałem sobie, że to za wysoka czułość myszy, że coś mi się przestawiło. Nic. Nawet jak sobie te czułość zmniejszałem to i tak celownik mi “pływał”. W ustawieniach myszy też nic nie było. Co ciekawe, jak odpaliłem sobie mapkę Aim_Botz, wszystko śmigało prawidłowo. Nic mi nie “pływało”, DPI było normalne (bo zapomniałem dodać, że podczas grania DM miałem wrażenie, że DPI jest większe niż na Aim_Botz). Pomyślałem sobie, że może to ping. No ale na Aim_Botz mam 1 pingu, na DM mam 20. Przy tak niewielkiej różnicy raczej nie sądzę. Moja myszka - Steelseries Rival 110, DPI w myszce - 400, w grze - 1.25, akceleracja w grze, systemie wyłączona, raw input włączone.
Z góry dzięki za odpowiedź

A po wyłączeniu akceleracji? Jak kwestia FPS, dużo się różni między jednym a drugim?

FPS wahają się od 150 do 300 (150 jak strzelam biegam itd., 300 jak się respawnie)

Może coś w ustawieniach grafiki się porobiło, zaktualizuj system i sterownik karty graficznej.