Problem z "czymś" się powiększającym

Chodzi o to, ze jak używam emule, to cały czas powiększa mi się zajęte miejsce na dysku. Z zasady to oczywiste, bo ściąga różne części, ale przecież już na początku rezerwuje potrzebną ilość. To nie jest raczej wiru, bo avast nie wykrywa nic i skanery online też nic. mam jeszcze sygate personal firewall ale nic niw wykazuje włamań. Heeeeeeeeeeeeeeelppp! !!

A moze masz wlaczone przywracanie systemu

Prawym na moj komputer wkasciwosci>>>Przywracanie systemu >> wylacz

nie w tym problem, bo wtedy działo by się to co jakiś czas, tymaczasem właśnie zostało mi 19mb wolnego miejsca na dysku, a miałem o wiele więcej. Zaraz włącze z powrotem Emule, jeśli to przez niego to niech ******* ten przygłupi program.

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 16:48

podejrzewam ,ze to jakiś program, bo w firewall pokazjuje mi coś takiego: NSDIS User Mode I/O Driver i to coś ciągle coś ściąga. czy mam to zablokować ??? jak ostatnio robiłem reinstalację systemu to ten program był od początku, więc o co chodzi??? Pomocy! !!

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 17:55

LUdzie EUREKA! !!

To nie Eurka jaki kolwiek firewall jak sie instaluje należy tego Xp-kowego zrobić nieaktywnym :wink:

I zrobiłem go nieaktywnym, odinstalowałem sygate i jest oki. chyba zrezygnuje o poddam się błogiej nieświadomości, ostatecznie poprzestane na firewall XP.