Problem z czytnikiem kart pamięci

Witam, mam problem z czytnikiem kart pamięci- Mianowicie gdy podłączam go do komputera słychać dźwięk podłączanego urządzenia jednak na czytniku dioda obok napisy “POWER” gaśnie, a powinna się palić. Min. gdy włożę do czytnika kartą pamięci znów dioda zapala się, a po chwili gaśnie. W “Mój Komputer” są Dyski Wymienne jednak gdy próbuję otworzyć takowy wyświetla mi się komunikat “Włóż dysk do stacji dysków np.L”. Instalowałem liczne sterowniki i jak na tą chwile nic nie pomogło. Liczę na waszą pomoc, z góry dziękuję.

Mam ten czytnik kart pamięci: http://allegro.pl/czytnik-kart-pamieci- … 22646.html

Jakby ktoś nie chciał wchodzić: “Hama Easy Line Usb 2.0 30 in 1”

Do tego nie są potrzebne żadne sterowniki - jeśli nie działa, to albo sam czytnik jest uszkodzony, albo port USB w komputerze. Kabelek raczej nie, ale możesz spróbować podmienić. Ogólnie to tania masówka, więc nawet nowy egzemplarz może się zdarzyć uszkodzony.

Kabelek jest spoko- Ma tą samą końcówkę co kabel USB do PSP, po podłączeniu konsoli z tym kablem wszystko działa. Spróbuję skorzystać z innego portu :] Dam Edit :wink: