Problem z czytnikiem linii papilarnych

Witam, otóż posiadam Laptop Lenovo 3000 N100 i zainstalowałem sterowniki do fingerprint’a, który w menedżerze urządzeń widnieje w zakładce “Personal identyfication devices” pod pozycją AuthenTec Inc. AES2501A, lecz niestety nie jest wykrywany przez moje oprogramowanie ściągnięte ze strony Lenovo (ThinkVantage Fingerprint Software)… Przeinstalowywałem sterowniki, ściagałem nawet je ze strony HP, ale niestety nic nie pomogło. Podczas logowania się do systemu w górnej części ekranu wyskakuje informacja: “Please connect the fingerprint reader”, natomiast program do obsługi czytnika wyrzuca komunikat:

"Cannot enroll user.

0xe7210005 Cannot find fingerprint sensor device"

Mój system to Windows XP z SP3.

Bardzo prosiłbym o pomoc.

Jeśli zmieniłeś system z preinstalowanego XP Home SP2 na inny [bo nie wiadomo czy profesional czy home]

to jest tak jak w tym cytacie " Ponadto instalując inny system niż dostarczony z Lenovo N100 Widnows XP Home SP2 nie mamy do dyspozycji CD ze sterownikami koniecznymi do poprawnego działania komputera "

Problem rozwiązałem poprzez instalację innego programu (spoza strony Lenovo) obsługującego czytnik…