Problem z DAB

ma m poteżny kombajn, który się nazywa “winxp maganer” w/g mnie to jest znakomitym programem do utrzymania czystości we własnym komputerze.

Ale podczas skanowania mi wykrywa po usuniętym już programie "Download akcelerat plus wraz z DAB i nie moge do końca przeskanować. Myślę, że gdzieś się znajdują takie pliki, choć już się postarałem wszystkie plki pousuwac ręczie z dysków twardych.

Także żadnych DABów mi nie wykrywa, a jednak "winxp manager wszystko miwykrywa, że nie moge dalej skanowac wszystkiego, bo jak natrafi na DAB, to już kończy się skanowanie, i moge czekać na zakończenie skanowania w nieskończonośc.

Także jest może coś takie, c by mi usunęło całkowicie DAB z mojego komputera, bo bez niego, to musze przerywać skanowanie, spacjqalnie dla DABa, który mi utrudnia skanowanie przez tego DABa

Także prosze o jakieś propozycje związane z tym tematem, może coś się zaradzi z tym.

Bo na dysku C nic nie widzę żadnego oprogramowania pozostałego DAB, także nie wiem już, gdzie on może być ukryty