Problem z danym częściami w Laptopie

Witam, dzisiaj zakupiłem laptopa Samsung i oczywiście od razu po sprawdzeniu pojawiają się dla mnie 2 pytania :

  1. Czy jest jakaś możliwość dodania więcej miejsca do Dysku C? Mam niby 6GB Ram, a dysk C posiada 101 GB, natomiast dysk D 340GB. Jest procesor dwurdzeniowy chyba że taka ma być ilość ram.

  2. Czy laptop może mieć niby 2 karty graficzne? Wyczytałem na jakimś forum że kolega miał 2 karty graficzne. Ja mam niby Intel® Hd Graphics Family, a na rachunku pokazuje że jest GeForce GT 520MX. Możliwe że oszukali mnie i jest inna karta.

Proszę o odpowiedź i jak najszybciej.

@edit

Przepraszam za takie trochę śmieszne pytania, ale jestem zielony w sprawach laptopów.

Aj tak za dużo :slight_smile: Pamięć ram jak nawet komputer wnioskuje wynosi 6144MB RAM, a ilość miejsca na dyskach C i D wygląda tak, jakby było z 2028MB RAM

No wybacz ale nie potrafię lepiej tego wytłumaczyć :D. Mogę wysłać ewentualnie screeny.

Ilość pamięci RAM nie jest w żaden sposób zależna od miejsca na dysku (i odwrotnie) Nie łącz ze sobą tych dwóch całkiem niezależnych rzeczy.

Tak samo z ilością pamięci RAM oraz miejscem na dysku nie ma nic wspólnego, to, że procesor jest dwurdzeniowy.

PS. Czytaj to co piszesz, bo strasznie ciężko Cię zrozumieć.

PS2. Podaj dokładny model laptopa

No więc poprosimy o screeny. Możliwe, że wtedy dojdziemy do jakiegoś wniosku :slight_smile:

Samsung NP300E7A-SO3PL

Z kartą graficzną już rozwiązałem problem.

Dawidol14 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.