Problem z deamon tools (39)

(Sweeetlyboy) #1

Witam , mam problem z deamon tools .... Wyskakuje mi : Unable to add adapter.Device problem 39..

wiem że oznaczo to że nie mam zainstalowanych sterowników... i że powinienem zresetować kompa i jeszcze raz zainstalowac deamona.... ale to nie działa , dziwi mnie to że przestał działać nagle tzn. wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów....

ściągnąłem też inne wersje i też nie działały... bardzo proszę o jakąś poradę co z tym zrobić...

Serdecznie pozdrawiam ....

(Adax) #2

Zobacz czy chodzą inne tego typu programy, np: Alcohol 52%, Clone :slight_smile:

(Sweeetlyboy) #3

hmm..no wiesz zastanawiałem się nad tym , ale myśle że nie ma sensu ich sciągać bo wina nie jest w programi ale chyba w komputerze no nie , bo jak mi inne wersje nie działały.... sam nie wiem .... :?

(Onimusza666) #4

spróbuj odinstalować jeszcze raz Deamon Tools ,potem- start-wyszukaj-wpisz Deamon Tols-zaznacz szukaj w ukrytych plikach i folderach-co znajdzie usuń ręcznie-przeczyść kompa i rejestr programem typu CCliner - ściągnij ten program:http://www.duplexsecure.com/en/downloads - zainstaluj i uruchom - restart kompa-zainstaluj Deamon Tools - i mam nadzieję że będzie działać. :lol:

(Sweeetlyboy) #5

no tak dzięki za dobrą poradę :lol: ale w czym miałby pomóc mi ten program CCliner?

(Adax) #6

Czyści system, usuwa zbędne i naprawia uszkodzone wpisy w rejestrze windows, etc.

(Sweeetlyboy) #7

dzięki :slight_smile: mam nadzieję że jest bezpieczny ... znaczy ... słyszałem że programy tego typu... (nie twierdzę że słusznie) bardzo często to poważne wirusy....

(Onimusza666) #8

Nie musisz go używać jak nie chcesz! Napisałem ''typu''-może to być jakiś inny : Odkurzacz ,System Mechanic itp.

Jak nie czyści się komputera i nie defragmentuje dysków , to potem ma się takie problemy(głupie) jak Ty :stuck_out_tongue:

(Sweeetlyboy) #9

no spoko ....nie bulwersuj się tak.... tylko poprostu nie miałem okazji używać takiego programu więc nie wiem na czym on polega...

(Adax) #10

Jeżeli będziesz pobierał z dobrych programów to bądź pewny że bubla z wirem nie pobierzesz. Wszystko jest sprawdzane. :slight_smile:

(Onimusza666) #11

No no to mogę sobie tylko wyobrazić to ''śmietnisko''w twoim komputerze :smiley: jeżeli nie czyściłeś go nigdy!

Pierwsza rzecz po odinstalowaniu czegoś z komputera to czyszczenie dysków,rejestru i defragmentacja! Polecam też program Revo Unistaler w którym można odinstalowując coś zaznaczyć jak głęboko ma program szukać pozostawionych śmieci po danym programie.

(Sweeetlyboy) #12

nie , zapewniam cię że nie mam takiego śmietniska jakiego sobie wyobrażasz.... :slight_smile:

ale mam pytanie ten program sobie ściągnąć , tak ?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.14.763

-- Dodane 02.02.2009 (Pn) 17:26 --

TuneUp 2007 ..... RegSupreme Pro 1.8.0.472 (ale on jest płatny...) ....Odkurzacz (ale jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników).... z tej listy to chyba on najlepszy ale ... ja się nie znam,,

(Onimusza666) #13

Tak ten CCliner-sam używam-używałem odkurzacza-też dobry program , ale czasami trzeba go aktualizować-z czym jest czasami problem.Reszta typu Tune...jest płatna . Więc zainstaluj CCliner-prosty w obsłudze-i jak czyści rejestr to tworzy kopiewie więc w razie czego można to cofnąć jak będzie jakiś problem(ale nigdy czegoś takiego nie miałem)

(Sweeetlyboy) #14

dzięki :slight_smile: już go ściągam ..

-- Dodane 02.02.2009 (Pn) 17:56 --

aha .. spoko... gdy np. zaznaczę History wyskakuje mi okienko..

Done Cleaning !!

(Onimusza666) #15

:o w czym i gdzie zaznaczasz History i co za okienko #-o

(Sweeetlyboy) #16

no w tym programie..ATF-Cleaner....

(Onimusza666) #17

Miałeś ściągnąć ten! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1125&CCleaner+2.14.763

(Sweeetlyboy) #18

no tak.... ale jak dawałem pobierz no to nic się nie chciało pokazać... ale żaden problem już usunełem... zresztą on był do kasowania takich rzeczy jak zakładki w mozilli ...

zainstalowałem i pisze.. "nie znaleziono problemów " już .. po tym rejestrze.... i teraz co zrobić? bo jest tam jeszcze taka inkonka pędzla Cleaner - ANALIZA i URUCHOM CLEANER

(Onimusza666) #19

Analizuj i uruchom czyli zrób to :lol:

(Sweeetlyboy) #20

hah... :lol: