Problem z Deamon Tools

Siemka

Chciałem dziś zainstalowac gierke za pomoca deamon tools …

wiec robie tak …

Naciskam prawym klawiszem od myszki na deamon , Virtual CD/DVD-ROM,Device 0 [J]No Media,Mount Image

i teraz wybieram ten dany plik i pisze

“Unable to mount image.Unable to access image file.”

Pomocy! !!

Jak nazywa się obraz oraz podaj jego rozszerzenie.

DISK1.mdf

http://www.frazpc.pl/b/126113 Post by ABW.

No własnie mam ten mały pliczek MDS…

konwetrowanie-mdf-mds-iso-t196368.html

No oki zmienilem xxx.mdf na xxx.iso i deamon mi czyta tylko jak zrobic teraz zeby ja zainstalowac ? (zielony)

to juz zrobilem : ) jak naciskam prawym na deamon , virtual CD/DVD-ROM, i teraz jest Device 0: [J] D: \nowy folder\nazwa gry\DISK1.iso

co teraz zeby w nia zagrac??

Mój komputer - masz widoczny dodatkowy wirtualny napę z “włożoną” płytą. Instalujesz tak jak każda inną grę instalowaną z płyty. Teoretycznie jeśli masz włączony autostart to po dodaniu obrazu płyty do wirtualnego napędu powinien się instalator automatycznie odpalić, jęsli to nie nastapiło to możliwe, że dalej jest coś nie tak z obrazem.

Sa 2 pliki w tym folderze xxx.mdf zmienilem jest xxx.iso i drugi plik xxx.mds no i do deamona tools zaznaczam tylko xxx.iso ale czytalem cos ze ten 2 plik xxx.mds musi byc bo go nie odczyta czy cos Pomozcie mi

Dodane 26.08.2010 (Cz) 10:45

Teraz wchodze moj komupter naciskam (J:)Stacja Dyskow CD i wyskakuje system Windows nie moze czytac z tego typu dysku.Dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem Windows …

Deamon Tools powinien czytać pliki mdf i mds, chyba że nie są zaznaczone w ustawieniach programu. Sprawdź to i zacznij od nowa montować obraz w napędzie, bo chyba tego nie zrobiłeś, tylko stworzyłeś nowy wirtualny napęd.

Teraz zmienilem spowrotem na mdf … i czyta ale znow ten sam problem jak klikne (J:) Stacja Dyskow CD

Zainstaluj najnowszy Deamon Tools. Jezeli to nie pomoże, to chyba faktycznie plik jest uszkodzony, bo po zamontowaniu obrazu i kliknięciu na ikonę wirtualnego napędu powinny się pokazać normalne nie spakowane pliki. Może też ten plik jest zabezpieczony przed otwarciem. W ustawieniach Deamona są takie funkcje omijające zabezpieczenia, ale ja nigdy nie miałem z nimi do czynienia, więc może ktoś inny się wypowie.

To samo … : (

Dodane 26.08.2010 (Cz) 11:40

temat do zamkniecia : )

Punio54 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.