Problem z defragmentacją

Wgrałem nowy system i zainstalowałem programy.Na koniec chcę zdefragmentować dysk.Włączyłem defragmentator DiskKeeper.Od około dwóch godzin analizuje on partycje systemową,zatrzymywał się na dziesięciu procentach i dalej nie rusza.Jaka tego może być przyczyna i jak zrobić defragmentacje.

prawdopodobnie jakis program korzysta z tej partycji, najlepiej jest defregmentacje przeprowadzac w trybie awaryjnym

spróbuj w trybie awaryjnym lub programem norton system works *********************************** . Jeżeli ci sie nie sformatuje w tym programie lub w trybie awaryjnym wgraj sobie taki program jak HDD generator on sprwadza czy na dysku nie ma bad-sectorów zniszczonych sektorów jezeli masz powyzej 10 to dlatego nie chciało ci sie zdefragmentować. ale równiez jezeli masz tyle badsectorów to komputr wolno działa wszytko sie wolno kopiuje i dysk jest do wymiany bo on z dnia na dzien bedzie soie coraz bardziej psuł

UpDate:

fiesta

Radzę uważną lekturę http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php :twisted:

Spróbuj w trybie awaryjnym być może kożysta z tej partycji jakiś proces.

Diskeeper nie chce defragmentować w trybie awaryjnym. Wyskakuje komunikat, że proces został przerwany.