Problem z defragmentacja

Witam wszystkich mam problem z defragmentacją dysku C (system). Nie można go zdefragmentowac do końca. Fragmentacja wynosi 30 %. 12 pofragmentowanych plików 9 GB, z listy pofragmentowanych plików zauwazyłem ze w lokalizacji C/System Volume Information znajduje się kila fragmentów łącznie 8 GB. Ma ktoś pomysł jak zdefragmentowac dysk do konca? Na laptopie mam zalozone dwa konta. Uzywam programy Defraggler

Folder System Volume Information zawiera pliki punktów przywracania systemu.

Możesz je usunąć poprzez chwilowe wyłączenie tej funkcji, lecz niestety nie będziesz mógł później przywrócić systemu do wcześniejszej daty.

Możliwe, że akurat w trakcie defragmentacji w tle był tworzony punkt przywracania systemu.

nie nie był tworzony, w C>uzytkownicy>kamil>appdata>local>temp znajduje sie plim bmp ktorego nie da sie wlaczyc i zajmuje 2 gb

Skoro znajduje się w folderze tymczasowym, to możesz go bez obaw usunąć.

ok, ale jak myslisz co to moze byc

BMP to mapa bitowa, czyli nieskompresowana grafika. Jak ma 2GB, no to musi być coś naprawdę olbrzymiego.

Jeżeli w czasie defragmentacji korzystasz z komputera, to się nie dziw, że nie defragmentuje do końca. Załącz defragmentację i zostaw komputer w spokoju. Ewentualnie możesz użyć programu, który na następny rozruch zaplanuje defragmentację, wtedy program zdefragmentuje dysk przed startem systemu…