Problem z deinstalacją directX

Witam,

Niedawno zainstalowałem directX 10 na Xp.

Niedługo po tym odinstalowałem go i z znowu ściągnąłem directX 9.0c, poczym sprawdziłem czy dany directX się zainstalował. Niestety po wpisaniu dxdiag znowu było: aktualny- directX 10. Proszę o pomoc jak znów mieć 9.0c

Doinstaluj directX 9.0c i tak zostaw .W niczym Ci to nie będzie przeszkadzało.

Nie ma i nie będzie DiretX 10 dla XP! Nie wiem po co takie rzeczy pobieracie i instalujecie nie wiadomego pochodzenia, coś co w ogóle nie istnieje.

Potem się dziwicie że wam nie działa gra, itp. Sami tworzycie sobie niepotrzebne problemy.

Zainstaluj DirectX 2010 http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html

  • kto Tobie takie bajery wsadził ?

Tak jak pisze p/w @nico19.

A tak w ogóle to nie wiem czy będziesz mógł odinstalować teraz tego DirectX 10 ?

Jak nie pomoże to :

Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu

-> Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu.

Często po instalacji niby DirectX 10 na Windows XP pozostaje tylko format :frowning:

DirectX.

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX.

To już było:

jak-odinstalowac-directx-t73147.html

mirek319

  • czytałeś dokładnie temat i to co napisał Moderator JNJN :

.

W tym temacie chodziło o prawidłowe DirectX i takie problemy a w tym temacie chodzi o nieprawidłowy DirectX 10 do tego systemu :frowning:

W razie problemu z instalacją najnowszego DirectX / starsze komputery / polecam sprawdzić :

DirectX End-User Runtimes (November 2007) - Polski.

Bo tak naprawdę nie ma DX10 dla XP.

Kiedyś , Alky Project szykowało takie rozwiązanie ale nie wiem jak się ta zabawa skonczyła.

Jeśli Niski nie ma problemów w czasie korzystania z gier czy innych aplikacji korzystajacych z 3D

to powinien zostawic temat tak jak jest.

Dzięki za wszystko, pójdę za radą większości i zostawię to jak było bo i instalacja !ponownie! directX 9.0c i tak nic nie dała,i poza tym tak mi to w niczym nie przeszkadza. :slight_smile: