Problem z deinstalacją Nero 7

Próbowałem zainstalować Nero 8 na Vista, lecz instalacja jest niemożliwa z powodu, że instalator twierdzi ze mam na kompie wersje 7.

Odinstalowałem Nero 7, używałem GeneralCleanTool, skanowałem jv16 i ręcznie szukałem wpisów Nero w rejestrze i je pokasowałem.

… i ciągle instalator Nero 8 twierdzi, że jest zainstalowana wersja 7 i trzeba ją odinstalować.

Co robić dalej?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=115314

:wink:

Nie pomaga.

Próbowałem instalować starszą wersję Nero tj 7 i o dziwo nie da się zainstalować. Dostaję komunikat:

“Dane konfiguracyjne dla tego produktu są uszkodzone…”

tpaszko

Start -> Uruchom -> regedit

CTRL + F, wpisz Nero i potem jak znajdzie, usuń, F3, usuń i tak aż do komunimkatu że nie odnaleziono nic :wink:

Wczoraj wyczyściłem z rejestru wszystko o nazwie NERO, było tam tego bardzo dużo.

I niestety przy próbie instalacji Nero 8 wywala komunikat, że istnieje wersja 7 i że trzeba go usunąć. Lecz usunąć nie może.

Przy instalacji poprzedniej wersji Nero tj. 7 wywala komunikat, że dane instalacyjne tego produktu są uszkodzone.

Czy ktoś wie co z tym robić (czy tylko format)?

total

unistal gdzieś tam jest taka opcja ze program jest już zainstalowany

skanujesz instalke a potem dajesz odinstaluj. A co do rejestru to wpisy z nero noszą tez inna nazwę, zdaje sie ze Ahead

Total uninstall nie idzie pod Vista 64 bit.

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 19:52

Co zrobić z tym Nero? Czy ktoś się z tym problemem spokał?