Problem z deinstalacją Nero

(Herigo) #1

próbowałem zainstalowac nero na Viste ale miałem nieodpowiednią wersje teraz jak chce ja usunąć to wywala błąd a aby zainstalować najnowszą trzeba usunąć tą którą nie szło zainstalować ma może ktos pomysł jak odinstalować to Nero?

(Olo 18) #2

Sorry ,ze nie na temat -> ale VIsta nie ma softu do nagrywania?

(Miwidlak) #3

A Odinstaluj z Panelu Sterowania nie działa?

Jeśli nie to odszukaj w Menu Start grupę Nero (jeśli jest) i zobacz do czego (jakiego pliku) odwołuje się deinstalator - uruchom go z prawami Admina lub w trybie zgodności - miałem podobnie z PowerDVD ale dałem mu radę z odinstalowaniem

(Herigo) #4

chodzi mi o Nero a najnowsze chodzi na Viscie tylko nie mogę usunąć starszej wersji która chciałem zainstalować

(Warebel) #5

moze sie starsza uaktualni do nowszej wersji podczas instalacji?

(Miwidlak) #6

PowerDVD było tylko przykładem - wszystko inne może być podobne lub wręcz takie samo

(Herigo) #7

Nie mam grupy nero może jest jakis inny sposób

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 21:25

Mam nero w dodaj usuń programy ale z tamtąd nie idzie usunąć a przy instalacji nowej wersji pisze że trzeba usunąć starą nie idzie uaktualnić istnieje jakaś metoda na usunięcie

(Microcom3) #8

a ja jak chce zainstalować najnowsze nero 7.7.5.1 podobno kompatibilne z vistą to prubuje mi na siłe uaktualnić DirectX do wersji 9c, więc co proponujecie jak odznacze tą aktualizacje to niemoge iść dalej.

(Herigo) #9

Czy nikt nie zna odpowiedzi jak usunąć to Nero

(Renek 1962) #10

Też nie mogłem odinstalować wersji 6... OEM, a wzasadzie tego badziewia co dają razem z nagrywarką. A może pobróbować przez przywracanie systemu jak po Nero nie masz za dużo napchane.

(Miwidlak) #11

Odinstalowałem w sposón nieprofesjonalny:

• wywaliłem ręcznie folder NERO i resztę folderów typu Common Files\Nero;

• później przywróciłem rejestr z kopii, którą zrobiłem przed zainstalowaniem NERO;

Chyba jest OK (narazie) :slight_smile:

Pozdrawiam

(Herigo) #12

Znalazłem rozwiązanie tego problemu dla tych którzy nie mogą usunąć Nero proponuje General-CleanTool do pobrania ze strony Nero