Problem z deinstalacją Nero

próbowałem zainstalowac nero na Viste ale miałem nieodpowiednią wersje teraz jak chce ja usunąć to wywala błąd a aby zainstalować najnowszą trzeba usunąć tą którą nie szło zainstalować ma może ktos pomysł jak odinstalować to Nero?

Sorry ,ze nie na temat -> ale VIsta nie ma softu do nagrywania?

A Odinstaluj z Panelu Sterowania nie działa?

Jeśli nie to odszukaj w Menu Start grupę Nero (jeśli jest) i zobacz do czego (jakiego pliku) odwołuje się deinstalator - uruchom go z prawami Admina lub w trybie zgodności - miałem podobnie z PowerDVD ale dałem mu radę z odinstalowaniem

chodzi mi o Nero a najnowsze chodzi na Viscie tylko nie mogę usunąć starszej wersji która chciałem zainstalować

moze sie starsza uaktualni do nowszej wersji podczas instalacji?

PowerDVD było tylko przykładem - wszystko inne może być podobne lub wręcz takie samo

Nie mam grupy nero może jest jakis inny sposób

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 21:25

Mam nero w dodaj usuń programy ale z tamtąd nie idzie usunąć a przy instalacji nowej wersji pisze że trzeba usunąć starą nie idzie uaktualnić istnieje jakaś metoda na usunięcie

a ja jak chce zainstalować najnowsze nero 7.7.5.1 podobno kompatibilne z vistą to prubuje mi na siłe uaktualnić DirectX do wersji 9c, więc co proponujecie jak odznacze tą aktualizacje to niemoge iść dalej.

Czy nikt nie zna odpowiedzi jak usunąć to Nero

Też nie mogłem odinstalować wersji 6… OEM, a wzasadzie tego badziewia co dają razem z nagrywarką. A może pobróbować przez przywracanie systemu jak po Nero nie masz za dużo napchane.

Odinstalowałem w sposón nieprofesjonalny:

  • wywaliłem ręcznie folder NERO i resztę folderów typu Common Files\Nero;

  • później przywróciłem rejestr z kopii, którą zrobiłem przed zainstalowaniem NERO;

Chyba jest OK (narazie) :slight_smile:

Pozdrawiam

Znalazłem rozwiązanie tego problemu dla tych którzy nie mogą usunąć Nero proponuje General-CleanTool do pobrania ze strony Nero