Problem z deinstalacją systemu

czesc… posiadam laptopa toshiba satellite a300-1eh i posiada on wgrany system windows vista home premium… po aktualizacji antywirusa usunol mi on jakies pliki systemowe przez co przy starcie systemu wyskakuja mi bledy i chcem zrobic deinstalacje systemu aby sie tego pozbyc… jak to zrobic? gdyz nieposiadam plytki z windowsem tylko jest on w jakiejs oddzielnej partycji… sam niewiem gdzie to jest =( prosze o pomoc…

therockz , powoli…

jakie błędy?? Sprecyzuj to, lub daj screeny.

poprostu mówiąc to jest tak że mam viste wgraną w laptopa i niemam jej na płytce… no i niewiem jak zrobi naprawę systemu =( a visty na plytce nieposiadam. zalaczam link do sqrena , jesli masz te pliki co w tych blłedach są to może mogla byś mi je przeslac? http://images34.fotosik.pl/367/df077bfaa6c0ac7c.jpg

Trzy sprawy:

  1. Dlaczego nie posiadasz płytki z Vistą?

  2. na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  3. popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  1. Ponieważ żekomo instalka jest na ukrytej partycji, ale niewiem w jaki sposób mogę ja odpalic to bym zrobił reinstalacje…

2.Przepraszam

3.Jeszcze raz przepraszam :wink:

Post 2

chciałbym jeszcze dodac, że już zapóźno mam na użycie “disc recovery” ponieważ mam już uszkodzony system =(

A masz partycję RECOVERY ?

niee w moim komputerze mam tylko C i E. A czy przy włączeniu laptopa niemożna w jakiś sposób spowodowac rozruch z tej ukrytej partycji ?

therockz , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

therockz , jeśli masz ukrytą partycję, to jest to tzw. partycja recovery. Możesz to sprawdzić dodając do siebie widoczne partycje i odejmując otrzymaną sumę od wielkości dysku.

Jak jest z trybem awaryjnym??

W większości lapków aby uruchomić reinstalacje systemu z ukrytej partycji w czasie gdy na ekranie wyświetlane jest logo producenta w tym wypadku ‘‘Toshiba’’ wciskamy klawisz F10 bądź F11