Problem z Diablo II na Win Xp Pro + SP2

Uruchamiam D2: LoD pod Win XP Pro + SP2 na DirectDraw 2d, mam stery pod kartę graficzną (Riva TNT 2 M64) ForceWare 56.72 (wiem, że są nowsze, ale na Q3 i Dis2 mi się grafika psuje, kiedy je mam). Mam program RivaTuner i wiem, że trzeba zmienić jakieś wartości w PowerUser, ale nie wiem jakie… Jak uruchomię D2 na 640x480 wszystko jest w porządku, ale na 800x600 obraz skacze… Macie jakieś rozwiązania??

Ja miale podobnie, tyle ze na wyzszej rozdzielczosci gra w ogóle nie dzialala, wiec gram na nizszej :stuck_out_tongue:

POZDRAWIAM Matis

Ja nie mam zamiaru grać na niższej rozdzielczości :twisted:

Ani grać na 3d, bo mi grafa zwalnia…

POMÓŻ NO KTO!!

Dawno gralem w ta gre wiec dokladnie nie pamietam ale ja mialem tak: mozna bylo wybrac miedzy 3d a 2d (chyba) wiec ja wybieralem na 2d bo gra dzialala bez zarzutu. A skoro ty tak bardzo chcesz grac na 2d to jedyny sposób to zainstalowac jeszcze starsze sterowniki (trzeba pamietac, ze gra wyszla w 2001 roku), wiec dopasuj stery i bedzie oki (chyba) :slight_smile:

Tylko, że jak mam stery 44.23 to mi inne gry zwalniają (Q3A :smiley: ) i ogólnie wydajność karty mi spadła.

heh, to albo rybki albo akwarium :), proponuje poszukac i znalezsc optymalne rozwiązanie.

ps: ile cali ma twój monitor?

17", a gra na rozdzielczości 640x480 nie jest przyjemnością…

Zresztą ostatnio gram na Singlu, bo nie ma PL serwera z patchem 1.11.

Ale i tak chcę sobie pograć w D2, prawdopodobnie trzeba zmienić ust. w DirectDraw w zakładce Power user, tylko ja nie wiem, które wartości na jakie zmienić…

To ja ci nie pomoge, bo nie znam sie na tak starych kartach grafiki (Riva-przeciez to 2000 rok chyba) wiec wiesz, nie oczekuj cudów po takim sprzecie :slight_smile: