Problem z Diablo II


(system) #1

Hi. Mam problem z grą Diablo II , który polega na tym, że nie mogę grać w tę grę. Po uruchomieniu gry wszystko włącza się poprawnie, wybieram nową postać i gdy klikam, by rozpocząć grę po chwili ładowania pokazuje się następujący alert:

PS. Dodam tylko, że mam system Windows XP oraz, że grę Diablo II kiedyś już miałem na swoim komputerze i wszystko działało poprawnie.


(Igorenek) #2

Jakbyś spojrzał do folderu “support” to byś wiedział 8)


(system) #3

Dzięki igorenek za pomoc, ale to nic nie pomogło, chociaż zrobiłem wszystko co jest w tym supporcie i w jakikolwiek sposób wiąże się z tym błędem.

PS. Teraz zauważyłem, że ten błąd występuje tylko wtedy, gdy wybieram inną postać niż Barbarzyńca.


(Igorenek) #4

Może płytka zrąbana? Pożycz od kolegi (jeśli jakiś ma) płytkę TYLKO NA INSTALACJĘ. Odpalaj ze swojej. Jak to nie pomoże, to raczej masz nośnik zepsuty…


(system) #5

Już to igorenek zrobiłem: wziąłem grę do kumpla, wszystko ładnie zainstalowałem i przetestowałem.

Wynik: u niego wszystko działa OK, chociaż ma też WinXP i podobny sprzęt co ja (trochę gorszy).


(Dod) #6

kamil_b17 : chyba gre powinieneś przetestować u siebie… :stuck_out_tongue:

PS: nie możesz zanieść gry do sklepu żeby Ci wymienili ?


(system) #7

TaOs - przecież mówię, że ta gra u mnie nie działa, więc wzięłem ją też przetestować do kumpla i u niego działa !!

A do sklepu to po co? - jeśli tylko u mnie nie działa. To musi być chyba wina systemu albo mojego sprzętu - dlatego pytam się Was, czy miał już ktoś podobny problem.


(Igorenek) #8

Ja na starym kompie miałem pełno błędów z D2 (ze 4 lata temu i do tego tamten D2 to był pirat :mrgreen: ). Okazało się, że dysk dokonał żywota :?


(system) #9

Odinstaluj grę, powywalaj z rejestru wszelkie wpisy D2, ponownie zainstaluj grę. Radzę też ściągnąć patch 1.11b: http://diablo.phx.pl/?s=patche


(system) #10

Menda_Powiatowy - ja nawet przy okazji sformatowałem cały dysk C z system (wiec i ze wszystkimi wpisami rejestru), po czym ponownie zainstalowałem grę i nic. Instalacja patch’a 1.11b też nic nie dała :/.

Teraz właśnie chce sobie załatwić DII: LoD , może wtedy zadziała :).


(RyleC) #11

myśle że może byc wina sprzętu twojego- kolega ma kompa na którym nie działa GTA SA mimo że wymagania spełnia- nawet windowsa specjalnie zmienił na XP żeby sobie pobiegać a mimo to gra mu siada po 15 minutach (tak tak regularnie zawiesza sie na amen XP- ja miałem 3 takie przypadki od 2 lat :stuck_out_tongue: w tym raz przy kangoorku kao )


(system) #12

RyleC - wątpie, by była to wina sprzętu, gdyż jeszcze niedawno miałem tę grę u siebie i wszystko ładnie pykało. Nawet teraz pobrałem wersję DEMO i też działa.