Problem z Diablo II

Hi. Mam problem z grą Diablo II , który polega na tym, że nie mogę grać w tę grę. Po uruchomieniu gry wszystko włącza się poprawnie, wybieram nową postać i gdy klikam, by rozpocząć grę po chwili ładowania pokazuje się następujący alert:

PS. Dodam tylko, że mam system Windows XP oraz, że grę Diablo II kiedyś już miałem na swoim komputerze i wszystko działało poprawnie.

Jakbyś spojrzał do folderu “support” to byś wiedział 8)

Dzięki igorenek za pomoc, ale to nic nie pomogło, chociaż zrobiłem wszystko co jest w tym supporcie i w jakikolwiek sposób wiąże się z tym błędem.

PS. Teraz zauważyłem, że ten błąd występuje tylko wtedy, gdy wybieram inną postać niż Barbarzyńca.

Może płytka zrąbana? Pożycz od kolegi (jeśli jakiś ma) płytkę TYLKO NA INSTALACJĘ. Odpalaj ze swojej. Jak to nie pomoże, to raczej masz nośnik zepsuty…

Już to igorenek zrobiłem: wziąłem grę do kumpla, wszystko ładnie zainstalowałem i przetestowałem.

Wynik: u niego wszystko działa OK, chociaż ma też WinXP i podobny sprzęt co ja (trochę gorszy).

kamil_b17 : chyba gre powinieneś przetestować u siebie… :stuck_out_tongue:

PS: nie możesz zanieść gry do sklepu żeby Ci wymienili ?

TaOs - przecież mówię, że ta gra u mnie nie działa, więc wzięłem ją też przetestować do kumpla i u niego działa !!

A do sklepu to po co? - jeśli tylko u mnie nie działa. To musi być chyba wina systemu albo mojego sprzętu - dlatego pytam się Was, czy miał już ktoś podobny problem.

Ja na starym kompie miałem pełno błędów z D2 (ze 4 lata temu i do tego tamten D2 to był pirat :mrgreen: ). Okazało się, że dysk dokonał żywota :?

Odinstaluj grę, powywalaj z rejestru wszelkie wpisy D2, ponownie zainstaluj grę. Radzę też ściągnąć patch 1.11b: http://diablo.phx.pl/?s=patche

Menda_Powiatowy - ja nawet przy okazji sformatowałem cały dysk C z system (wiec i ze wszystkimi wpisami rejestru), po czym ponownie zainstalowałem grę i nic. Instalacja patch’a 1.11b też nic nie dała :/.

Teraz właśnie chce sobie załatwić DII: LoD , może wtedy zadziała :).

myśle że może byc wina sprzętu twojego- kolega ma kompa na którym nie działa GTA SA mimo że wymagania spełnia- nawet windowsa specjalnie zmienił na XP żeby sobie pobiegać a mimo to gra mu siada po 15 minutach (tak tak regularnie zawiesza sie na amen XP- ja miałem 3 takie przypadki od 2 lat :stuck_out_tongue: w tym raz przy kangoorku kao )

RyleC - wątpie, by była to wina sprzętu, gdyż jeszcze niedawno miałem tę grę u siebie i wszystko ładnie pykało. Nawet teraz pobrałem wersję DEMO i też działa.