Problem z Dialerem

Mam dialera z ikonką na której jest napis del(plik nazywa się inaczej). kasowanie plików nie pomaga załączam loga z hijacka:

z góry dzięki

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

start > uruchom > services.msc > zatrzymaj i wyłącz te usługi:

Windows Auto Update Tool

Windows DLLISP Service

Windows Sub System

Windows Tune service

Pliki na czerwono usuń w trybie awaryjnym, a wpisy w HJT.

Po wykonaniu w/w daj log z ComboFix.

Jak włączyc tryb awaryjny? :stuck_out_tongue: i co oznacza HJT?(niestety nie jestem geniuszem komputerowym) :lol:

W celu uruchomienia trybu awaryjnego należy jeszcze gdy komputer będzie wyłączony wcisnąć klawisz F5 bądź F8 => włączyć komputer => gdy pojawi się ekran wyboru systemu puścić klawisz i za pomocą strzałek na klawiaturze wybrać pozycję Tryb awaryjny i potwierdzić wybór wciskając klawisz Enter.

HJT jest skrótem pełnej nazwy programu HijackThis. Aby usunąć wybrane wpisy poprzez HijackThis należy go uruchomić => kliknąć Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => postawić ptaszek przy wpisach, które się usunąć => kliknąć Fix checked, a następnie potwierdzić ich usunięcie.

tune.exe, SubSys.exe, dllisp.exe, wault.exe

nie znalazłem żadnego z podanych plików, wyszukaj też nie pomaga :cry:

niewiem ale może to pomogło daje loga z combofixa

Ściągnij The Avenger,

wypakuj > uruchom > Input script manually > klikasz w lupkę > w nowo otwartym oknie wklejasz:

Po wklejeniu > Done > klik na zielone światło > ok i będzie restart. Po restarcie wchodzisz gdzie masz The Avenger i wklejasz raport C:\avenger.txt.

Daj po tym nowy log z combofix

Daje loga z combofixa :