Problem z dialogami Assasin Origins

Witam! Muszę Was zapytac bo już mi ręce opadają… Mam kartę dźwiękową REALTEK , windows 10 pro i zainstalowałem Assasina Origins, wszystko hula jak trzeba ale problem jest z dialogami ponieważ nie słychać co mówią ani nawet nie ma napisów więc lipa. Próbowałem sterowników itd ale nic nie daje. Jedynym sensownym i działającym rozwiązaniem wydaje się być zmiana przyspieszenia sprzętowaego karty dźwiękowuj ale niestety nie mam tej możliwości bo opcja ta nie istnieje u mnie na Windowsie,próbowałem też przez dxdiag ale niestety nie ma suwaka do zmiany prędkości dźwięku. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Dźięki z góry i czekam na propozycje

Gra oryginalna uruchamiana przez Uplay ?
Sterowniki zaktualizowane do karty dźwiękowej ?

Tak i tak

A jak wyglądają u ciebie ustawienia gry w grze ?

Ustawienia grafy ultra a reszta standardowo tak jak grafika bo sama gra ustawiła. Jakis pomysł?

Chodziło mi o pozostałe. Daj screena z ustawień Gry i Dźwięków.

Hmm wszystko wydaje się być w porządku, ale jeśli problem dotyczy dialogów i napisów to widzę dwa wyjścia.

  1. Usuń grę z klientem Uplay i zainstaluj ponownie.
  2. Napisz do pomocy technicznej Ubisoft.

Już tak instalowałem a pomoc techniczna zaleca zeby zmienic przyspieszenie sprzetowe karty dzwiekowej na minimum i wszystko wydawaloby sie smigac ale niestety w windows 10 pro nie ma takiej możliwości i suwaka w ustawieniach dźwięku a przez dcdiag też nie da rady bo nie ma suwaka do zmiany akceleracji dźwięku więc ■■■■ blada… Ludziom właśnie to pomaga na innych systemach ale niestety na 10 nie ma tej opcji mam karte dzwiekowa REALTEK jezeli sie myle z tym suwakiem to powiedz gdzie sie znajduje. Dzięki za pomoc