Problem z dialogami w filmach

Witam,

Odtwarzając filmy słychać dźwięk i niektóre dialogi, a większość dialogów nie słychać.

Np odtwarzając Shreka nie słychać Shreka i Fiony, a słychać dźwięki “drugorzędne”

Proszę o pomoc

na jakich głośnikach odtwarzasz dźwięk, a jakie masz ustawione w systemie? prawdopodobnie dialogi idą w głośniku centralnym i jeśli go nie masz to nie będziesz ich słyszał

w ustawieniach zobacz, czy nie masz czasem 5.1 włączonego (a odtwarzasz na 2 głośnikach). U mnie zazwyczaj tak się działo jak zapomniałem przełączyć.

Jak tam jest wszystko ok to spróbuj zainstalować AC3filter i tam ustawić 2 głośniki.

Chodzi oto, że mam podłączony komputer do wieży, ustawione mam 2.0 stereo. Mam zainstalowany K-Lite Codec Pack 6.7.0 Full i np. w formacie avi dilogi słychać, a oglądając shreka DVD słychać tylko niektóre dilogi w filmach hd też słychać niektóre.

Ale gdzie masz ustawione 2.0 Stereo. Zobacz w ustawieniach kodeków (jak uruchomisz to w trayu powinny być jakieś ikonki) i tam sprawdź czy nie ma jakiegoś wielokanałowego dźwięku puszczonego.

Pozdrawiam