Problem z DirectX i Codec Pack'iem

Witam.

Mam zainstalowanego DirectX 10 i chciałbym zainstalować “XP Codec Pack 2.5.1” ale nie mogę, bo nie mam Direct 7.0 lub wyższego, a DirectX wersje 10 mam i nie wiem dlaczego nie chce mi się ten Codec Pack zainstalować.

Za pomoc i odpowiedzi, z góry dziękuję.

Zaktualizuj albo w ogóle zainstaluj sterownik do swojej karty graficznej.

Mam zainstalowane Sterowniki do karty graficznej Nvidia …

Zainstaluj directX 9 i powinno działać.

A jak tego Dx 10 usunąć ?? Czy wystarczy zainstalować Dx 9 i to zastąpi ??

Jaki system? Na XP nie ma działającego DX10, a na Viście domyślną wersją jest właśnie DX10 i nie należy jej usuwać.

Jeśli masz Vistę lub 7, to wystarczy pobrać i zainstalować DX9 (instalator najlepiej w wersji Web). Jego instalacja NIE zastąpi istniejącego DX10/11.

No to po co w ogóle to ściągać? :smiley: Szkoda czasu i łącza. Instalator DX9 stwierdzi, że jest zainstalowana nowsza wersja i się porostu wyłączy. Nie robiąc kompletnie nic.

Będę obstawał przy swoim. Przyczyną problemu są sterowniki karty graficznej…

DirectX 9 można bez problem instalować na Viście i 7. Dowód: http://www.microsoft.com/downloads/pl-p … 6652cd92a3

Na nowszych systemach on przydaje się w szczególnie w przypadku starszych gier stworzonych pod XP.

Mam windows XP professional. Zaktualizuje jeszcze raz sterowniki karty graficznej.

krychamen ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.